Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefonlarda ve tabletlerde yer alan uygulamalar, tüm dünyada ve ülkemizde çok ciddi kullanıcı kitlesine sahip. Öyle ki, tüm gücünü internet ve geliştirilen mobil uygulamalardan alan bu popüler teknolojik cihazlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar geliştirerek, aklınızdaki fikirleri dijital dünyada hayata geçirebilir ve hayal bile edemeyeceğiniz kadar geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Tüm bunlar için ihtiyacınız olan profesyonel destek ise, egegen mobil uygulama geliştirme ekibimizde.

ar-ge

İhtiyacınıza uygun mobil uygulama ve geliştirme çözümleri sunabilmemiz için öncelikle sizi dinliyoruz. Nasıl bir mobil uygulama istediğinizi ve isteklerinizin bulunduğunuz sektör ile uyumunu tespit etmek için egegen mobil uygulama geliştirme ekibi olarak detaylı bir araştırma başlatırız.

Platformlar

egegen mobil uygulama ekibimiz ile iOS uygulamadan Android uygulamaya, Windows Phone’a kadar her türlü mobil uygulamayı geliştirecek kapasiteye sahiptir.

Fonksiyonlar

Resim - video galerileri, harita uygulamaları, anlık bildirim (push notification), sipariş/stok takip, kurumsal çözümler, online alışveriş özelliği gibi birçok fonksiyonu ve sizi rakiplerinizden ayıracak yaratıcı çözümleri markanıza uygun işlevsellikte size sunuyoruz.

NATIVE

Günümüz teknolojisi ile tüm mobil uygulama platformları için ayrı ayrı mobilyazılımlar yapılarak uygulamalar elde etmek mümkün. Her uygulama platformu için özgün olan bu yazılımlar Native uygulama olarak adlandırılmaktadır. egegen, bu konuda son derece profesyonel bir ekip ile istediğiniz platformda mobil uygulama geliştirme yapabilen bir ekiptir.

Hibrit

Yapılmak istenilen mobil uygulamanın gereksinimleri, mobil uygulamayı geliştiren kişi veya kurumun isteği ve ekibimizin görüşü ile hibrit mobil uygulama geliştirebilir ve en iyi şekilde tüm platformlarda aynı anda çalıştırabiliriz. Bu seçenekle aynı anda Android, iOS ve Windows uygulama mağazalarında yer alabilir ve mobil uygulamanızı indiren kişiler tarafından rahatlıkla kullanabilir.