Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefonlarda ve tabletlerde yer alan uygulamalar, tüm dünyada ve ülkemizde çok ciddi kullanıcı kitlesine sahip. Öyle ki, tüm gücünü internet ve geliştirilen mobil uygulamalardan alan bu popüler teknolojik cihazlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar geliştirerek, aklınızdaki fikirleri dijital dünyada hayata geçirebilir ve hayal bile edemeyeceğiniz kadar geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Tüm bunlar için ihtiyacınız olan profesyonel destek ise, egegen mobil uygulama geliştirme ekibimizde.

Profesyonel Mobil Uygulama Geliştirme

Profesyonel Mobil Uygulama Geliştirme

Günün dilediğimiz anında, bulunduğumuz yerden dünyayla iletişim kurmamızı sağlayan ve birçok ihtiyacımız için hızlı ve pratik çözümler üretebilen mobil cihazların her geçen gün artan kullanımı dijital dönüşümünün gerekliliğini kavrayan işletmelerin ve kişisel markaların “mobil uygulama geliştirme” sürecinin de dijital pazarlamada önemli bir alan olduğunu kavramasını ve mobil uygulamalar ile hitap ettiği müşteri kitlesinin beklentilerini karşılayarak fark yaratabileceğini görmesine zemin hazırlamıştır.

Onlarca farklı sektörde yüzlerce mobil uygulama geliştiren ve mobil uygulamada trendi ve güncel teknikleri yakından takip etmenin getirdiği dinamizmi sürekli gelişim felsefesinin özü haline getirmeyi başaran profesyonel yazılım ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza yanıt verecek çok fonksiyonlu ve geliştirilebilir mobil uygulama çözümleri üretmenin gururunu yaşıyoruz !

İşinizi Mobil Uygulama ile Büyütün !

İşinizi Mobil Uygulama ile Büyütün !

Ülkemizde internet kullanıcılarını günün ortalama 2 saatini mobil cihazlarda geçiriyor, 2019 yılında mobil uygulamalar aracılığıyla yapılan e-ticaret işlemleri artmış durumda ve tüketicilerin B’si televizyon gibi hayatımızda köklü bir yere sahip olan kitle iletişim aracının yerine mobil telefonları koymayı kabul ediyor.

Oldukça basit bu üç veriden de anlayabileceğimiz üzere tüketiciler yalnızca e-ticarete değil “mobil e-ticareteyönelim halinde ve birçok ihtiyacını mobil cihazların pratik ve hızlı kullanımı ile karşılıyor. Dolayısıyla dijital dünyada artık yalnızca kullanıcı odaklı bir internet sitesi tasarımı ile görünür olmak ya da salt sosyal medya kanalları aracılığıyla potansiyel müşteri kitlemize ulaşmayı hedeflemek, özellikle e-ticaret siteleri için oldukça kısır bir pazarlama stratejisidir.

Tüm bunlara baktığımızda; hizmet alanlarını ya da satışını yaptığı ürün gruplarını dijital dünyaya taşıyarak sektördeki pazar payını artırmak ve işini büyütmek isteyen işletme veya kişisel markaların mutlaka profesyonel bir mobil uygulamaya sahip olması gerektiğinin altını çizebiliriz.

Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayarak işinizi ve en önemlisi markanızı büyütecek bir mobil uygulamaya sahip olmak istiyorsanız mobil uygulama uzmanlarımızla hemen iletişime geçebilir ve ilk ve en önemli adımı egegen ile atmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz !

İhtiyaç ve Beklentilerin Belirlenmesi

Web tasarım sürecinde olduğu gibi mobil uygulama geliştirme hizmetinde de ilk adımda uygulamanın hangi amaca hizmet ederek kullanıcının hangi beklentileri karşıladığını belirliyor, böylelikle geliştirme sürecini sağlam bir zemine oturtuyoruz.

Uygulama Geliştirme Stratejisinin Oluşturulması

Mobil uygulamayı geliştirmeden önce bağlı kalacağımız yerleşim ve kodlama planını oluşturuyor, stratejimizi belirlerken bir önceki adımda analiz ettiğimiz ihtiyaç ve beklentilere sektörün dinamikleri ve kullanıcı beklentilerini de ekleyerek bakış açımızı değiştiriyoruz.

Mobil Uygulamanın Kodlanması

iOS, Android ve Windows Phone başta olmak üzere ihtiyaca bağlı olarak tüm alanlarda mobil uygulama geliştirebilecek donanımda ve tecrübede yazılım ekibimiz, üçüncü ve sürecin özünü oluşturan bu adımda uygulamayı resim - video galerileri, harita uygulamaları, anlık bildirimler, kurumsal çözümler, online alışveriş ve daha birçok fonksiyonun entegre edilebileceği bir yapıda kodluyor.

Uygulamanın Olası Revize Talepleriyle Değerlendirilmesi

Doğru stratejinin getirdiği bakış açısı ve sektörel tecrübesi ile uygulama geliştirmede fark yaratan yazılım ekibimizin kodladığı mobil uygulama bu aşamada onayınıza sunulur ve olası revize talepleri değerlendirmeye alınarak gerekli görülen durumlarda revizeler uygulanır.

Mobil Uygulamanın Yayına Alınması

Son şekli verilen mobil uygulama mağazalarda yayına alınır ve mobil uygulamayı indiren kişilerden gelen geri bildirimler dikkate alınarak “sürekli gelişim” döngüsü içerisine sokulur.

Mobil Uygulama Geliştirme İle İlgili Blog

Mobil Uygulama Geliştirme İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular