Biz

Biz burada her gün zihnimizi taze tutmak için yüzler fikirle aşk yaşarız! Eğlenmeyi, üretmeyi hatta eğlenerek üretmeyi en az markalarımız kadar severiz. Siz de bizimle birlikte zihninizi ve markanızı tazelemeye ne dersiniz?

egegen, bir hayalin ve hedefin sembolü olarak 2000'li yıllarda unvanına katkı yapan Ege'nin incisi İzmir'de faaliyetlerine başladı. İnternetin ve teknolojinin sınırsızlığıyla egegen'in hayal gücünün birleşmesi, egegen'i önce İstanbul'a ve ardından tüm ülkeye taşıdı. Genç ve umutlu ekip hiç durmadan " en iyi " olmak için çalışmaya devam ederken, artık ülke sınırlarının da aşılabileceğini gösterdi.

egegen, yaklaşık 20 yıl önce başladığı serüvende artık farklı sektörlerde yerli ve yabancı pek çok firmaya hizmet vermektedir.

egegen, " en yeni ve en iyi " hizmeti sağlama misyonuyla çalışırken, bir yandan da kendini bu gelişime uygun olarak sürekli modernize etmektedir. egegen, her zaman var olabilmek ve başarısını sürdürebilmek için yüzünü " geleceğe " dönmüştür.

Biz düşlerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyoruz ve tecrübemizi de ekleyerek tam olarak istediğiniz şeyin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz.

egegen her zaman bu hedefle çalıştı ve bundan sonra da çalışmaya devam edecek.

AWESOME PARTNERS

e.c.a
serel
elginkan
elginkan-kariyer
elginkan-vakfi
sinpas
özsüt
lezita
bambi_logo
tespo
alfemo
kids&teens
kristalyaglar
espressolab
yatsan_yataklari

MARKANIZ İÇİN BURADAYIZ!

TANIŞALIM & KONUŞALIM

egegen’in alanında uzman ekibi,
markanıza özel kreatif çözümler sunmak için sizi bekliyor!

İLETİŞİM