İzmir SEO

İzmir bölgesinde SEO danışmanlığı almak isteyen kişi, firma ve kurumlara özel hizmetimizden hemen faydalanarak işinizi büyütmeye başlayın! Sektörünüzün internetteki payının artmasıyla birlikte marka bilinirliğinizi ve satış oranlarınız artsın! Sistematik çalışan uzman kadromuz ile kaybolmayın! Her zaman görünür olun!

İzmir SEO Çalışması

izmir seo

İzmir SEO çalışması, firmalara özel lokasyon bazlı veya İzmir bölgesinde bulunup Türkiye geneli SEO çalışması yapmak isteyen  firmalara  özel hazırlanmış SEO hizmetidir.  Diğer seo hizmetlerimizden hiçbir farkı olmayıp tamamen müşterinin isteklerine göre esnek şekillenen bir SEO çalışmasıdır. Çalışmalarımız yapılırken diğer sitelere yapılan SEO çalışmaları gibi iç seo, dış seo gibi faktörleri dikkate alarak çalışmalar yapmaktayız.

SEO kriterleri tek bir parametreden oluşmadığı için önceliğimiz müşterinin kullanıcı odaklı bir web tasarıma sahip mi? İzmir web tasarım UX değerlerini karşılayabiliyor mu? SEO yapılacak bir web sitesinin bu sorulara çok iyi cevap vermesi gerekiyor.

İzmir SEO Hizmeti Neden Önemli ?

İzmir SEO hizmeti, markanızın adını ve dijitaldeki varlığının daha görünür hale gelmesini sağlayan hizmettir. İzmir SEO hizmeti alarak Google, Yandex ve Bing gibi Dünya’nın en popüler arama motorlarında daima görünürlüğünüzü sağlayabilirsiniz. 

Örneklendirmek gerekirse sizler İzmir’ de Halı yıkama firması olduğunuzu varsayın. Müşterilerin arama eğilimlerine göre arama motorlarında üst sırada yer almanız sizlerin iş alabilme potansiyelinizi daha da arttıracaktır.  Bu işlem kısa sürede olacak bir hizmet değildir. SEO çalışması her zaman süreç gerektiren bir hizmettir. Öncelikle sayfalarınız arama motorlarında indexlenir. Düzenli istikrarlı çalışmalar sonrasında da ilk sayfalara, ilk sıralara oturmaya başlar. Böylece potansiyel müşteriye her zaman ulaşmış olursunuz!

Adım Adım İzmir SEO Hizmeti

İlk Analiz ve İnceleme Süreci

Bir web sitesi teklif alıp ve SEO çalışmasına başladıktan sonra web sitesinin analiz süreci ile süreci başlatmış oluyoruz. Var olan web sitesinin seo uyumluluğunu , site mimarisini ve alt yapı detaylarını inceleyerek optimizasyon edilmesi gereken yerleri belirliyoruz.

SEO Stratejisinin Oluşturulması

Gerekli anektodlar çıkarıldıktan sonra web sitesinin güçlü ve zayıf olduğu noktalar belirlenerek bir SEO stratejisi belirlenir. Belirlenen stratejide hangi sayfanın neleri eksik ise ona göre çözüm önerileri hazırlanır.  SEO’ nun bir bütün olduğunu da unutmamak gerekir. İyi performans alabilmeniz için site genelinin performansının yüksek olması gerekir.

SEO Aksiyon Planının Uygulanması

SEO aksiyonlarının gerçekleştirilmesinde alanında tecrübeli SEO uzmanları ile görev ayrımı yapılır. Link building Expert, Onpage SEO Expert gibi uzmanlarımız ile tüm aksiyonlar uygulanır. Böylece en kısa sürede sitelerimiz performans kazanmaya başlar.

Sonuçların Raporlanması ve Düzenli Kontrol Süreci

Değerleme almaya başlayan web siteleri arama motorlarında görünürlüğünü giderek arttırmaya başlar. Doğru adımlar ve aksiyonlar sonucunda gelişen web siteleri aylık olarak müşterilerimize raporlanır. Raporlama sonrasında müşteri isteğine göre toplantıları düzenlenir.

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN!
BİZ SİZİ ARAYALIM!
izmir seo danışmanlığı

İzmir SEO Çalışmalarının Kapsamı

İzmir SEO çalışmasının kapsamını tamamen belirleyecek kişi müşteridir. Müşterilerin isteğine göre çalışmalarımızın kapsamını belirliyoruz. Talebinize göre sadece İzmir lokasyon bazlı kelimeler üzerine çalışmalar yapabildiğimiz gibi Türkiye genelini kapsayacak SEO çalışmaları da yapabiliyoruz.

izmir seo firması

İzmir SEO Fiyatları

SEO süreci fiyatlandırma politikamız çalışma yapılan sektöre ve sitenin var olan durumuna göre değişkenlik gösteriyor. İzmir SEO Fiyatları her müşteri için farklılık gösterecektir. SEO hizmeti alacak müşterilerimiz diğer SEO firmaları ile karşılaştırma yaparken fiyat / performans karşılaştırması yaparak karar vermelerini tavsiye ediyoruz. Standart paket, tarife veren SEO firmalarından uzak durmalarını tavsiye ediyoruz. 

İzmir SEO firmaları arasında karşılaştırmaları yaparken firmaların referanslarını da gözden geçirmenizde fayda olacaktır. Alfemo, ABC , E.C.A gibi Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli markalarına dijital pazarlama sürecinde aktif rol oynayan egegen firmasından teklif alabilir. Dönüşüm odaklı SEO deneyimini yaşayabilirsiniz.