Dijital Pazarlama

İnternet reklamları sunduğu imkanlar, geliştirdiği algoritmalar ve neredeyse sınırsız diyebileceğimiz olanaklarıyla markanızı görünür kılmak ve satışlarınızı artırmakta birebir! Sadece sürecin doğru yönetilmesi için bu alanda eğitim almış, deneyimli ve stratejik düşünebilen insanlara ihtiyacınız var. egegen’de olduğu gibi...

Planlama

Web siteniz üzerinden satış yapmak, marka bilinirliğinizi artırmak, daha fazla üyeye sahip olmak, satış yapmak, sipariş almak veya tanıtım yapmak istiyor olabilirsiniz. Her amaç, ayrı bir planlama ve farklı bir strateji gerektirir. Bu nedenle planlama süreçlerimizde seçeceğimiz mecra, metin ve değişimleri deneyimli egegen dijital pazarlama ekibimiz ile detaylı bir şekilde değerlendiriyoruz.

Kurulum

Strateji ve planlama sonrasında kurulum aşamasına geçiyoruz. Profesyonel ekibimiz tarafından kurulum aşaması titizlikle gerçekleştiriliyor. Doğru planlama ve stratejiyle yapılan kurulum sayesinde ise, en yüksek verimi elde etmenizi sağlıyoruz.

Optimizasyon

Kurulum sonrasında reklamlar çalışmaya başladığı andan itibaren elde ettiğimiz verilerle beraber düzenli olarak gerçekleşen bir optimizasyon sürecine giriyoruz. Reklamlardan aldığımız geri dönüşler sonrasında iyileştirme ve geliştirmelerle beraber aktif geçen bu süreci en fayda sağlanabilir şekliyle geçiriyoruz.

Raporlama

Geleneksel reklamlardan bizi ayıran en büyük etki, raporlama kısmıdır. Şeffaflığı ilke edindiğimiz raporlama aşamasında reklamların etkisini, belirlediğimiz hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığını ve daha bir çok veriyi inceleyebiliyor ve raporlarla beraber elde ettiğimiz etkiyi genişletebiliyoruz.

Strateji

Doğru strateji internet reklamlarının temelidir. Markanızı internette ulaşılabilir bir seviyeye getirmek için hedef kitlenizi, anahtar kelime hacminizi, rakiplerinizi ve sektörünüzü egegen dijital pazarlama ekibimiz detaylı bir şekilde araştırıyor. Tüm bunların sonucunda size tasarruf sağlayacak çözümlerle kusursuz bir strateji oluşturuyoruz. Bu strateji doğrultusunda; doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşarak daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Strateji doğrultusunda; Facebook, Instagram reklamları, Google Ads reklamları, Google görüntülü reklam ağı (Google Display Network – GDN) Youtubereklamları, Twitter reklamları, AdMatic reklamları, Taboola reklamları vb. uygun mecralar seçilerek markanız için en iyi sonucu elde ederiz.