Yazılım

Yazılım uzun zamandır hayatımızda, ancak gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen ihtiyaçlar özellikle son dönemde yapay zekanın devreye girmesiyle farklı bir boyut kazandı. Markanız hangi sektörde olursa yazılımın sunduğu çözümler ile firmanızı ileriye taşıyabilir, deneyimli ekibimizin usta ellerinde firmanız için ürettiğimiz yaratıcı uygulamalar ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Kurumsal web siteleri

Kurumsal web siteleri benzersizdir ve müşteriye özeldir. Her bir müşteri için özel olarak hazırlanan ve tasarım ekibimizden marka ve müşteri ihtiyaçları ön plana alınarak yapılan tasarımlar yazılım departmanına iletilir. Yazılım ekibimiz tasarımı inceler ve egegen’in kendi geliştirmiş olduğu içerik yönetimsistemine giydirilmesi yapılır.

E-Ticaret siteleri

Son dönemde bir çok markanın internet üzerinden ürünleri satmaya başlaması ile gündemde daha fazla yer edinmiştir. E-ticaret siteleri için gerekli olan mailing gönderimi (E-Posta Pazarlaması), dijital pazarlama, güvenlik sertifikaları, sunucu yönetimi vb. birçok özelliği eş zamanlı entegre etmek ve markaya uygun çözümlerle aktif hale getirmek gerekir. egegen yazılım ekibi ulusal ve uluslararası dünyanın önde gelen markalarına e-ticaret sitesi yapmış olup danışmanlık hizmeti vermektedir. Hazırlamış olduğumuz e-ticaret siteleri markanın duruşuna, sektörüne göre butik olarak tasarım ve alt yapıdan oluşmaktadır.

Özel Projeler

Firmanıza uygun özel bir projeye ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyacınızı bize ilettiğinizde yazılım ekibimiz öncelikle değerlendirir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek butik bir yazılım geliştirir. Yazılım aşamasında, son teknolojik gelişmeler kullanılır ve özel proje süreci tamamlanır.

Yapay Zeka

Yapay zekanın gelişmesiyle birlikte bir çok uygulama şirketler tarafından kullanılabilir hale geldi. Firmaların hayatını kolaylaştıran ve sağlık, turizm, perakende ve güvenlik gibi farklı sektörlere sunduğu çözümlerle rakiplerinin önüne geçiren yapay zeka uygulamaları (yüz tanıma sistemi, güvenlik için çözümler vb.) egegen tarafından ustalıkla gerçekleştirilmektedir.