Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya mecraları işletmelerin, şirketlerin ve markaların hedef kitleleri ile yakın temas kurduğu platformlara denir. Bu platformlar üzerinden şirketler müşterilerine en hızlı yoldan herhangi bir ücret ödemeden ulaşabilme imkanı yakalıyor. Doğal yani organik bulunan takipçi kitlelerine ücretsiz bir şekilde erişebildiği gibi yeni takipçilerine ulaşabilmek ve onları da markalarıyla tanıştırmak için düzenli içerik ve reklam yönetimi yapması gerekiyor. Sosyal medya mecralarında destek almak isteyen müşterilerin tercih ettiği hizmet alanına da Sosyal Medya Danışmanlığı denilmektedir.

Web Tasarım

Bir web sitesine ihtiyacınız olabilir ya da şu anki web siteniz size yetmiyor olabilir. Kurumsal web sitesi yaptırmak istiyor olabilirsiniz ya da kişisel markanız için bir e-ticaret sitesi hayal ediyorsunuzdur. Web sitesi ile ilgili ihtiyacınız ne olursa olsun siz egegen’e geldiğinizde biz markanıza uygun çözümlerle işe başlamanın mutluluğunu duyuyor olacağız.

Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefonlarda ve tabletlerde yer alan uygulamalar, tüm dünyada ve ülkemizde çok ciddi kullanıcı kitlesine sahip. Öyle ki, tüm gücünü internet ve geliştirilen mobil uygulamalardan alan bu popüler teknolojik cihazlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar geliştirerek, aklınızdaki fikirleri dijital dünyada hayata geçirebilir ve hayal bile edemeyeceğiniz kadar geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Tüm bunlar için ihtiyacınız olan profesyonel destek ise, egegen mobil uygulama geliştirme ekibimizde.

Dijital Pazarlama

İnternet reklamları sunduğu imkanlar, geliştirdiği algoritmalar ve neredeyse sınırsız diyebileceğimiz olanaklarıyla markanızı görünür kılmak ve satışlarınızı artırmakta birebir! Sadece sürecin doğru yönetilmesi için bu alanda eğitim almış, deneyimli ve stratejik düşünebilen insanlara ihtiyacınız var. egegen’de olduğu gibi...

Yazılım

Yazılım uzun zamandır hayatımızda, ancak gelişen teknoloji ile sürekli yenilenen ihtiyaçlar özellikle son dönemde yapay zekanın devreye girmesiyle farklı bir boyut kazandı. Markanız hangi sektörde olursa yazılımın sunduğu çözümler ile firmanızı ileriye taşıyabilir, deneyimli ekibimizin usta ellerinde firmanız için ürettiğimiz yaratıcı uygulamalar ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitenizin Google'da ilgili arama terimlerinde hedeflenen konumlarda listelenmesini sağlar. Böylece siz yeni satışlar, potansiyel müşterileri elde edebileceğiniz gibi firmanızın prestijini artırabilirsiniz. Kaliteli ve kalıcı bir SEO için ise, güçlü bir ekibe ihtiyacınız var. egegen arama motoru optimasyonunda uzmanlaşmış ekibi ile süreci en profesyonel şekilde yürütür ve sizi %100 başarıya ulaştırır. Bir web sitesinin SEO yolculuğu uzun bir süreçten geçer.

Alan Adı & Sunucu Yönetimi

egegen, hizmet verdiği 1000'in üzerinde domain (alan adı) ile birlikte, sayısı 100'ün üzerinde olan domain uzantısında da kurumunuzun isimlerini tescil edebilmektedir. Alan adı ve barındırma ile ilgili ihtiyacınız olan tüm çözümleri, bütün süreçleri düzenleyerek deneyimli ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.