ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web sitenizin Google ve diğer arama motorlarında en üst sıraya çıkmasını istiyorsanız egegen'in Arama Motoru Optimizasyonu ekibiyle tanışın.

Google ve diğer arama motorlarında web sitenizin ilgili kelimeler aratıldığında üst sıralarda çıkıyor olması size çok büyük itibar kazandıracağı gibi satışa yönelik de büyük bir başarı elde ettirecektir. Arama Motoru Optimizasyonu veya diğer bir adlandırmayla SEO, web sitesi olan her firma için büyük öneme sahiptir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu web sitenizin Google'da ilgili arama terimlerinde hedeflenen konumlarda listelenmesini sağlar böylece yeni satışlar elde edebileceğiniz gibi firmanızın prestijini arttırabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmalarında web siteniz gerek içerik gerek kodlama olarak birçok alanda incelenir ve web sitenize en uygun geliştirmeler planlanır. Takvimlenerek yapılan geliştirmeler web sitenizin en doğru şekilde ve istikrarlı yükselmesini sağlar. Elde edilen yükselmelerin kalıcı olarak sağlanması SEO'nun vazgeçilmez bir pazarlama aracı olmasını sağlar. Firmanız sadece satış amaçlı da olsa marka bilinirliğinin veya prestijinin artmasını da sağlamayı hedeflese SEO en doğru çözümdür.

Profesyonel Arama Motoru Optimizasyonu

Kadromuzdaki uzmanların sağladığı danışmanlık ile en doğru SEO statejileri belirlenir ve sitenizde veya site dışında güncellemeler yapılarak tarafınıza raporlanır. SEO hizmetinde doğru strateji firmanız için büyük önem taşır, stratejisiz bir arama motoru optimizasyonu büyük prestij kayıplarına sebep olabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu için Doğru Tercih

Google'da risk almadan yükselme için bizi tercih edin. Çünkü egegen İnternet Hizmetleri Arama Motoru Optimizasyon ekibi alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşur. Bugüne kadar çok sayıda web sitesinin Google, Yandex, bing gibi arama motorlarında en üst sıralara tırmanmasını sağladık. Bizimle iletişim kurduğunuzda referanslarımızı sizlerle paylaşacağız.

Peki, Arama Motoru Optimizasyonunda Neden egegen?

Arama motoru optimizasyonunu kesinlikle hafife almıyoruz. Büyük bir titizlik ve ciddiyetle çalışma yapıp belli bir sürenin sonunda mutlaka sonuç alıyoruz. Peki, bunu yaparken en çok dikkat ettiğimiz ve bizi alternatiflerimizden ayıran özelliklerimiz nedir?

  • Teknik ve yazılımsal SEO analizi yapıyoruz. Yaptığımız analizi yine kendi yazılım ekibimiz tarafından web sitesine uygulatıyoruz. Varsa tasarımsal sıkıntılar ya da eksiklikler yine kendi web tasarım ekibimize gerekli ilave ve düzeltmeleri yapıyoruz. Yapılan çalışmaları analizi çıkaran Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı ekip üyemiz test ediyor gerekirse revizeleri veriyor. Çalışma tamamlanıncaya kadar bu işlemler devam ediyor.
  • Anahtar kelime (keywords) analizi yapıyoruz. Yapılan analiz ile birlikte gerçekten ihtiyaç duyulan ve arama trafiği yüksek anahtar kelimeler belirleniyor. Bu aşamada web sitesinin sahibi ile de görüş alışverişi yapıp en mükemmel keywords için araştırma derinleştiriliyor.
  • Sektör ve belirlenen anahtar kelimeler ışığında rakip analizi araştırması yapıyoruz. Belirlenen anahtar kelimelerde en üst sırada yer alan web siteleri inceleniyor. İyi oldukları noktalar ve varsa açıkları tespit ediliyor. Sektörde çalışma yapılmak istenilen alanda yeni bir girişim var mı, varsa SEO’da rakip olabilir mi araştırılıyor. Rakip sitelerin yapmış olduğu arama motoru optimizsyonu çalışmasını da göz önüne alarak SEO stratejisi belirleniyor.
  • Web sitede arama motorlarının istediği standarlarda içerik yoksa SEO’ya uyumlu içerik sağlıyoruz. Özgün ve kaliteli makale veya ürün açıklamaları ile site arama motorlarına uyumlu hale geliyor.
  • Site içi link inşaası yapıyoruz. Kullanıcıların ve Google örümceklerinin sitede çok daha rahat dolaşmaları için site içi linkleme ile bir link inşaası yapıyoruz. Her sayfaya SEO’ya uyumlu bir şekilde alt linkler ekliyor ve kullanıcıların kolayca sitede dolaşmasını sağlıyoruz.
  • Web sitenin ilgili anahtar kelimelerde internet dünyasında popüler olması için backlink alım stratejisi belirliyoruz. Haftalık düzenli backlink alımları ile hedeflenen anahtalar kelimeler (keywords) için düzenli bir yükseliş sağlıyoruz. Alınacak backlinkler en ince ayrıntısına kadar değerlendirilip kaliteli web siteleri ile çalışılmaktadır.
  • Dönemsel ihtiyaçlarınız değişirse yeni optimizasyonlar yapıyoruz. Eğer dönemsel değişen bir hedefleme gerekecekse istenildiği takdirde bir kez daha optimizasyon yapıp istenilen yeni hedeflere yönelik çalışmaları bir daha baştan başlatıyoruz.
  • Her ay yapılan tüm çalışmayı en ince ayrıntısına kadar raporluyor ve Arama Motoru Optimizasyon uzmanı ekip üyemiz tarafından web site sahibine veya ilgili kişiye sunuyoruz.

Kaliteli ve Kalıcı SEO

egegen İnternet Hizmetleri olarak kaliteli ve kalıcı arama motoru optimizasyonu yapıyoruz ve SEO konusunda çok iddialıyız. Bizimle çalışın, kesinlikle memnun kalacaksınız.

İzmir Arama Motoru Optimizasyonu

SEO; arama motorlarında site sıralamanızı olumlu yönde geliştirecek çalışma yapısıdır. Web siteleri için oldukça önemlidir ve yapılması bir zorunluluktur. Bu yüzden İzmir arama motoru optimizasyonu sektöründe tüm firmalar için gereken hizmeti veriyor ve web sitelerinin üst sıralara çıkarak bilinirliğinin artmasını sağlıyoruz.

İstanbul Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, web sitelerinin doğal yöntemlerle arama sonuçlarında üst sıralara çıkmasını sağlar. Organik trafik gelmesini sağlayan çalışmalardır. İstanbul arama motoru optimizasyonu çalışmaları için kaliteli bir firmayla çalışmak isteyen markalar egegen İnternet Hizmetleri ile iletişime geçebilirler.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi