MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Şirketinizin ihtiyaçlarından birisi olan mobil uygulamalar için egegen mobil yazılım ekibi tarafından mobil uygulama geliştirme süreçleri A'dan Z'ye yürütülür.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji, başta mobil uygulama geliştirme ile hayatımıza giren akıllı telefon uygulamaları ve tabletlerde yer alan uygulamalar dünyada ve ülkemizde çok ciddi kullanıcı kitlelerine sahip hale gelmiştir. Tüm gücünü internet ve geliştirilen mobil uygulamalardan alan bu popüler teknolojik cihazlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar geliştirerek, aklınızdaki fikirleri dijital dünyada hayata geçiriyoruz.

Firmanıza Özel Mobil Uygulama Geliştirme

Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilir, size özel geliştirilmiş mobil uygulamalar ile markanızın daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil app geliştirme çözümlerinde;

  • Resim - video galerileri,
  • Harita uygulamaları,
  • Anlık bildirim (push notification),
  • Uygulama içi satın alma,
  • Mobil alışveriş özelliği

gibi birçok fonksiyonu kullanarak mobil uygulamanızın işlevselliğini arttırırken, sosyal ağ entegrasyonları yaparak kullanıcıların sizi sosyal ağlar üzerinden takip etmesini ve sosyal ağlardaki etkinliğinizi arttırmaya yönelik çözümlerimizi ekleyebiliriz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Gelişen Teknoloji ile Mobil Uygulama Geliştirme

Yeni dünyanın yeni trendlerinde teknolojiyi sizin için biz yaratalım, size sadece bunun keyfini sürmek kalsın. Çünkü mobil uygulama geliştirme ekibimiz her zaman araştıran, geliştiren ve daha iyisi için emek harcayan bir ekip. Gelişen teknoloji ve ve trendleri tüm mobil uygulama platformlarına uygulayan profesyonel mobil uygulama ekibimizle iletişim halinde en iyi mobil uygulamayı geliştireceğinize emin olabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme Platformlarımız

egegen internet Hizmetleri olarak mobil uygulama geliştiren ekibimiz ile iOS uygulamadan Android uygulamaya, Windows Phonedan iPad ve tablet uygulamalarına kadar her türlü mobil uygulamayı geliştirecek kapasiteye sahibiz.

Native Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüz teknolojisi ile tüm mobil uygulama platformları için ayrı ayrı mobil yazılımlar yapılarak uygulamalar elde etmek mümkün. Her uyguluma platformu için özgün olan bu yazılımlar native uygulama olarak adlandırılmaktadır. egegen İnternet Hizmetleri, bu konuda son derece profesyonel bir ekip ile istediğiniz platformda mobil uygulama geliştirme yapabilen bir ekiptir.

Hibrit Mobil Uygulama Geliştirme

Yapılmak istenilen mobil uygulamanın gereksinimleri, mobil uygulamayı geliştiren kişi veya kurumun isteği ve ekibimizin görüşü ile hibrit mobil uygulama geliştirebilir ve en iyi şekilde tüm platformlarda aynı anda çalıştırabiliriz. Bu seçenekle aynı anda Android, iOS ve Windows uygulama mağazalarında yer alabilir ve mobil uygulamanızı indiren kişiler rahatlıkla kullanabilir.

Mobil uygulama geliştirme konusunda bize güvenin. Güveninize layık profesyonel bir uygulamayı size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

İzmir Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilen mobil uygulamalar; iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemlerine göre geliştirilebilmektedir. İzmir mobil uygulama geliştirme sektöründe egegen İnternet Hizmetleri olarak firmaların ihtiyaçlarını dinliyor ve isteklerine çözüm oluyoruz. Böylelikle firmaların, dijital dünyada daha etkin bir biçimde yer almalarını sağlıyoruz. 

İstanbul Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil kullanımın günden güne artması ve mobil cihazların sürekli bir gelişim ve değişim içinde olması mobil uygulamaları da beraberinde getiriyor. İstanbul mobil uygulama geliştirme sektöründe hizmet veren egegen, alanında uzman ekibi ile kullanıcı deneyimine önem veren ve firmanızı yansıtan mobil uygulamayı en kısa sürede hizmetinize sunacaktır.   

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi