Milli Mesajlaşma Uygulaması PTT Messenger Yayınlandı!

Yerli WhatsApp olarak anılan, Türkiye’nin milli posta ve telgraf kurumu PTT tarafından geliştirilen milli mesajlaşma uygulaması PTT Messenger yayınlandı.

Dün gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu toplantısı esnasında Başbakan Binali Yıldırım PTT Messenger’ı kullanarak Hatay’daki Harekat Merkezi ile canlı bir görüşme gerçekleştirdi. Böylelikle PTT Messenger’ın ilk resmi tanıtımı yapılmış oldu.

messenger.ptt.gov.tr adresinden ulaşabileceğiniz PTT Messenger hem iOS hem Android hem de masaüstü seçenekleriyle kullanıcıların kullanımına açılacak. Türk mühendisler tarafından geliştirilen uygulamanın güvenliği ise dünyaca ispatlanan metodoloji ve teknolojiler dikkate alınarak geliştirilmiştir. Tamamen milli mühendislik becerileriyle geliştirildiğinden güncellemeye elverişli bir tasarıma sahip olduğu vurgulanmaktadır.

PTT Messenger şu anda uygulama mağazalarında bulunmuyor. Şimdilik Android APK olarak kullanabileceğiniz uygulama, kısa bir süre sonra tüm platformlarda kullanılabilir hale gelecek.

PTT Messenger Andoid APK Linki İçin TIKLAYINIZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Read More

Facebook TV Geliyor!

Facebook, kullanıcılarına daha uzun video izlemeye teşvik edecek kendi TV uygulamasını devreye almaya hazırlanıyor. Video reklamlar için yeni…