WhatsApp’ta Alışveriş Dönemi Başlıyor!

WhatsApp’ta Alışveriş Dönemi Başlıyor!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıların bir işletmeye ait sohbet penceresinin üst kısmındaki alışveriş butonuna dokunarak WhatsApp’tan ayrılmadan alışveriş yapılabileceğini açıkladı.

Gelecek olan yeni özellikle birlikte artık bir işletmenin WhatsApp sohbet ekranına giriş yapıldığında, sağ üst köşede bir alışveriş butonu olacak. Bu buton sayesinde, işletmenin ilgili ürün kataloğu kolayca görülebilecek. Kullanıcılar katalog ekranı sayesinde istedikleri ürünü inceleyebilecek, sepete ekleyebilecek ve WhatsApp uygulamasından çıkmadan ürün satın alabilecek. Aynı zamanda bu alışveriş özelliği sayesinde kullanıcılar, işletme ile doğrudan iletişim kurabilecek, inceledikleri ürün ile ilgili merak edilen soruları anında işletmeye sorabilecek.

Online ve anında alışveriş özelliği ile birlikte WhatsApp, özellikle orta ve küçük ölçekli işletmeler için bir büyük bir pazar haline gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Read More

3B Baskı Biyonik Göz

Minnesota Üniversitesi’nden biyonik organlar üzerine çalışmalar yapan Michael McAlpine, geliştirildiği takdirde görme engelli bireyin yeniden görebilmesini sağlayacak biyonik…