WhatsApp’a Yeni Bir Özellik Daha: Gece Modu

whatsapp

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcıların rahatlığı ve talebi üzerine sık sık yeni özellikler ekliyor. Son olarak da düşük ışıkta yakalanan fotoğrafların iyileştirilmesi için “Gece Modu” özelliğini ekledi.

WhatsApp Gece Modu özelliği, kullanıcı arayüzünün karanlığa dönüştüğü diğer uygulamaların Karanlık Modu ile karıştırılmamalıdır. WhatsApp gece modu yalnızca kameraya eklenen bir özelliktir. Gece Modu aracı düşük ışık koşullarında fotoğraf çekerken kamera işlevselliğini artırabileceği ve video araması için kullanılacak olan kamera kullanıcı arayüzü için tasarlanmıştır.

Bu özelliğin isteğinin iPhone için olduğunu ve bu özelliğin ilk kez iOS ve ardından Android‘de görüleceği belirtilmiştir. Şimdilik, kamera arayüzü yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneği, LED flaş ve kamera görünümünü değiştirme seçeneği sunuyor. Bunların yanı sıra WhatsApp bu konu hakkında kesin bir açıklama yapmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

twitter hesabı nasıl kapatılır
Read More

Twitter Hesap Kapatma

300 milyondan fazla kullanıcı sayısına bulunan Twitter, ülkemizde de pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Fakat bazı noktalarda bazı…