Prisma Daha Yetenekli ve Daha Hızlı

Kısa süre içerisinde Android ve iOS platformlarında en çok kullanılan fotoğraf düzenleme aracı olmayı başaran Prisma için kapsamlı bir güncelleme yayınlandı.

Haziran ayında iOS platformu için yayınlanan ve kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcının en çok kullandığı fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Prisma çıkışını sürdürüyor.

Geçen ay Google Play Store’da da yerine alan Prisma için geliştirici firma Prisma Lab. kapsamlı bir güncelleme yayınladı.

Prisma artık daha hızlı çalışıyor

Yeni güncellemeyle birlikte Prisma uygulaması artık daha hızlı ve pürüzsüz çalışıyor. Kullanıcılar tarafından rapor edilen yavaşlık problemi ve uygulama açılışında karşılaşılan hatalar güncellemeyle gideriliyor.

Yeni güncellemeyle kullanıcılar artık fotoğraflarını döndürebilecek ve kırpabilecek. Bir diğer önemli yeni özellikte ise kullanıcılar orijinal fotoğraf ile seçilen filtre arasında yoğunluk seviyesini ayarlayabilecek.

Kaynak: ShiftDelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

mac
Read More

En İyi Mac Uygulamaları

Macintosh kısaca Mac, Apple markasının ürettiği kişisel bilgisayarlara verilen isimdir. Günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği Mac bilgisayarlar,…
mobil yazılım
Read More

Mobil Yazılım Nedir?

Mobil yazılım nedir sorusuna, mobil cihazlar yani cep telefonları ve tabletlerde kullanılabilmesi adına hazırlanan özel yazılımlar cevabını verebiliriz.…