Google Chrome 10. Yıl Dönümünü Yeni Tasarımla Kutluyor

Google Chrome 10. Yıl Dönümünü Yeni Tasarımla Kutluyor

Google yıl dönümü sebebiyle Chrome‘a yenilenmiş bir tasarım ile birlikte daha güçlü bir çok amaçlı adres çubuğu dahil olmak üzere yeni özellikler ekliyor.

Google yıl dönümü sebebiyle Chrome’a yenilenmiş bir tasarım ile birlikte daha güçlü yeni özellikler ekliyor. Yuvarlak şekilleri ve sekmeleri, yeni bir renk paletini ve güncellenmiş simgeleri içeren yeni tasarımla dikkatleri çekiyor.
Çok sayıda açık sekmeyi daha kolay görmeyi sağlayacak basit tasarımın yanı sıra menüler, komutlar ve adresler de çok daha basit hale getiriliyor. Ayrıca araç çubuğu da iOS kullanıcılarının ulaşımını kolaylaştıracak şekilde alt kısma yerleştirilmiş.

Google Chrome 10. Yıl Dönümünü Yeni Tasarımla Kutluyor

Google ayrıca, sonuçların yanıtlarını doğrudan yeni bir sekme açmadan arama çubuğunda gösterecek yeni bir özelliğe de sahip olacak. Ünlüler, spor etkinlikleri ve hava durumu ile ilgili bilgiler, adres çubuğunda otomatik olarak görünecek ve kullanıcılar, açık bir sekme bulmak veya herhangi bir sekme açmak için adres çubuğunu kullanabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like
hotmail hesabı silme
Read More

Hotmail Hesap Silme

Hotmail, Microsoft tarafından internet kullanıcıları için sunulan E-Mail sağlayıcısıdır. Web tarayıcıları üzerinden kullanılabilen Hotmail kolay bir arayüze sahiptir.…