WhatsApp Sohbet Geçmişi iOS ile Android Arasında Aktarılabilecek

Mesajlaşma platformu WhatsApp, iOS ve Android cihazlar arasında sohbet geçmişi aktarmaya imkan tanıyan yeni bir özelliği test ediyor. Bu sayede kullanıcılar artık üçüncü taraf uygulamalar kullanmaya gerek duymayacak.

Şu anda WhatsApp kullanıcılarının sohbet geçmişini iOS ve Android platformları arasında taşıyabileceği resmi bir yöntem bulunmuyor. Kullanılan üçüncü taraf uygulamaların ise WhatsApp’ın Hizmet Şartları‘nı ihlal ettiğini ve güvenli olmadığını söylüyor.

Yeni güncelleme ile WhatsApp sohbet geçmişinin iOS ve Android platformları arasında, üçüncü taraf bir uygulamaya ihtiyaç duymadan taşınabileceğini söylüyor. Henüz yeni özelliğin ne zaman yayınlanacağı bilinmese de yakın zamanda yeni bir güncelleme ile paylaşılacağı konuşuluyor. Kullanıcılar için büyük bir avantaj olacak bu yeni özellik ile akıllı telefonlar arasında geçiş yapılırken büyük bir kolaylık sağlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Read More

Samsung Note 7 Tekrar Geliyor!

Yapılacak Galaxy S8 lansmanı öncesinde Samsung Note 7 için yapılan geri dönüşüm planları ile ilgili bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya…