Firefox’tan İşletmelere Özel; Firefox Premium.

Firefox; işletmeler ve kurumsal firmalar içim özel olarak geliştirdiği yeni ücretli servisi olan Firefox Premium servisi tanıttı.

Dünyanın en fazla tercih edilen tarayıcılarından biri olan Firefox; geçtiğimiz günlerde yayınladığı Firefox yeni sürümü ile kripto madenciliğini ve 3. Parti takip çerezleri engelleyeceğini duyurmuştu. Ardında da işletmeler ve kurumsal şirketler için hazırladığı Firefox Premium’u duyuran Firefox kullanıcıları için gelişmiş destek seçenekleri sunacak.

Firefox Premium kurmak için; kurulum başına 10 USD ücret ödemek gerekecek. Firefox Premium‘un sunacağı avantajlar arasında kurumsal müşteri portalı, SLA yönetim aracı, kritik Firefox olaylarıyla ilgili proaktif bildirimler, SLA ile kritik güvenlik hatası düzeltmeleri, Firefox ve yol haritasına katkıda bulunmak yer alıyor.

İşletmelerin Firefox kurulumlarını özelleştirmelerine, dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan Firefox Premium’un sağladığı destek ve avantajlar oldukça kapsamlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Read More

Microsoft, Deis’i Satın Aldı!

Microsoft, konteyner tabanlı uygulamaları oluşturmak ve yönetmek için kullanılabilecek, en iyi araçlardan bazılarını sağlayan, Deis’in devralımını açıkladı. Deis;…
Android Telefon
Read More

En İyi Android Telefon

Android’i iOS’tan ayıran en önemli fark, Android işletim sistemli telefonların ne kadar fazla olduğudur. Sektörde Samsung, HTC, LG…