Facebook Jobs, İş Fırsatları adıyla Türkiye’ye açıldı

Uzun zamandır yurtdışında faaliyet gösteren Facebook Jobs Türkiye’de de açıldı. İş Fırsatları başlığı altında kullanıcılara iş ilanları gösteren Facebook, kullanıcıların iş ilanı yayınlamasını da sağlıyor.

İş Fırsatları aracında konum, sektör ve iş türü belirterek ilanları görüntüleyebiliyorsunuz. Eğer üst kısımda çıkan abone ol seçeceğine basarsanız, şehrinizde yayınlanan yeni iş ilanlarından bildirim alabiliyorsunuz. İş Fırsatlar’ında tam zamanlı işlerin yanı sıra sözleşmeli, yarı zamanlı, staj ya da gönüllü işlere rastlayabiliyorsunuz.

İş Fırsatları’nda iş ilanı yayınlamak isteyen kurumlar da kolayca ilan oluşturabiliyor. Bunun için “Bir İş İlanı Paylaş” butonuna basarak karşınıza çıkan ekranda yer alan İş Unvanı, İş Tanımı, Konum ve Maaş kısımlarını doldurmanız yeterli oluyor.

İlanı yayınlamadan önce işin tam zamanlı olup olmadığını da belirtmeniz gerekiyor. Dilerseniz başvuruların size e -posta üzerinden ulaştırılmasını da tercih edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Android Telefon
Read More

En İyi Android Telefon

Android’i iOS’tan ayıran en önemli fark, Android işletim sistemli telefonların ne kadar fazla olduğudur. Sektörde Samsung, HTC, LG…