Adım Adım Zirveye!

egegen

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, TeknoSA gibi bilişim ve iletişim teknoloji devlerinin yer aldığı Türkiye’nin En Büyük 500 Bilişim Şirketleri arasında Gen Bilişim olarak biz de yerimizi aldık!

Gen Bilişim olarak ilk kez katılım sağladığımız, bilişim teknolojilerinin nabzını tutan ve sektörün en önemli araştırması olarak kabul edilen Bilişim 500 Araştırması’nda; “Türkiye Bilişim Sektörünün İlk 500 Şirketi” arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz!

Türkiye’nin bilişim alanındaki tek kapsamlı çalışması olarak yürütülen “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” bu yıl 18. kez CVK Park Bosphorus Otel’de gerçekleştirildi.
23 yıldır “Türkiye’nin Bilişim Sesi” BThaber Şirketler Grubu adına M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri tarafından yapılan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın sonuçları, BTK Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Kurul Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka’nın da katılım sağladığı özel bir ödül töreniyle açıklandı. 69 farklı kategoride 1000’den fazla şirketin verilerinin yer aldığı araştırma, “Bilişim Sektörünün Aynası” olarak biliniyor ve kamu sektörü dahil pek çok farklı sektöre kaynak oluyor.

Gen Bilişim, egegen markası olarak; bilişim sektörüne ayna tutan bu listeye, hızlı bir giriş yaptık. Bu giriş, doğru yönde ilerlediğimizin en büyük göstergesidir. İlerleyen süreçte de ürün, proje, hizmet ve ihtiyaca özel çözümlerimizle yenilikçi, dinamik ve şeffaf bir iş ortağı olarak sektörün nabzını tutmaya devam ediyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like
Read More

Hoş geldin Lezita!

Türkiye’de kendi sektörünün lider markalarından ABALIOĞLU Grubu’nun gözbebeği Lezita, yeni dönemde tüm dijital işlerini egegen’e emanet etti! egegen…
İmplant Sanita'da
Read More

Hoşgeldin Sanita

Başta İstanbul olmak üzere Almanya ve tüm Avrupa ülkerine hizmet sağlamakta olan Sanita Sağlık Grubu, ağız ve diş…