Twitter’dan Sonra Şimdi de WhatsApp’ta!

whatsapp

Geçtiğimiz haftalarda WhatsApp, Windows Phone için yeni bir beta sürümü yayınladı. Bu beta sürümüyle pek bir değişiklik yok gibi görünse de artık kullanıcılar “onay işareti” kullanamıyorlar. Bu işareti kullanamamaları yeni gelecek bir özelliğin habercisi olarak algılandı.

WABetaInfo‘nun iddiasına göre; artık işletmeler farklı bir uygulama üzerinden WhatsApp’a kayıt olabilecekler ve hizmet tarafından onaylandıkları durumda ticari hesap isimlerinin yanında “onay işareti” kullanabilecekler.

İlk olarak Twitter’a gelen mavi tık ikonu, sonrasında Facebook ve Instagram’da da kullanılmaya başlanmıştı. Şimdi de WhatsApp için beklenen bu özellik, Instagram ve Twitter’daki gibi tanınmış kişiler için değil, işletmeler için kullanılacak. WhatsApp’ın bir hesabı onaylamadan önce işletmeye dair web sitesi linki ve E-Mail adresi talep edeceği söyleniyor. Fakat kişisel hesaplar gibi işletme hesapları da istedikleri zaman profil resimlerinde değişiklik yapabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like
Read More

Facebook TV Geliyor!

Facebook, kullanıcılarına daha uzun video izlemeye teşvik edecek kendi TV uygulamasını devreye almaya hazırlanıyor. Video reklamlar için yeni…
Messenger Reklamlarında Yeni Uygulama
Read More

Messenger Reklamlarında Yeni Uygulama

Facebook’un Messenger uygulamasında geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğu Messenger Reklamlarında yeni bir dönem başlıyor. Artık Messenger uygulamasında otomatik oynayan video reklamlar da…