Bambi Yatak’ın Dijitaldeki Enerjisi egegen!

bambi yatak

Geçen sene yaptığı lansman kampanyasıyla dikkatleri çeken Bambi Yatak için çekilen ikinci filmi yayınlandı.

Başrolde yine Hülya Avşar’ın olduğu filmde, bağımsız hareket eden mini paket yaylarıyla vücudun basınç dağılımını dengeleyen Paket Yay Sistemi (Double Pocket System) teknolojisinin anlatıldığı kampanyanın tüm dijital pazarlama çalışmaları egegen’den!

Bambi Yatak için hazırladığımız dijital pazarlama stratejisi ve hedefler doğrultusunda; Google Display, Google AdWords ve Sosyal Medya reklamlarını yürüterek kampanyanın doğru hedef kitleye en etkili ve en doğru şekilde ulaşmasını sağladık. Sosyal medya reklamları ile Facebook, Youtube ve Instagram sayfalarına takipçi artışına destek olduk. Aynı zamanda Google Display ve Google AdWords ile Bambi Yatak web sitesine verimli bir trafik akışı elde ettik.

egegen olarak Bambi Yatak ile çalışmalarımız sadece dijital pazarlama ile sınırlı değil. Bambi Yatak web sitesi tasarım ve programlama işlemlerini yaparak başladığımız bu iş birliğinde yeni projeler ve çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

egegen
Read More

Adım Adım Zirveye!

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, TeknoSA gibi bilişim ve iletişim teknoloji devlerinin yer aldığı Türkiye’nin En Büyük 500 Bilişim…