Team Oscar Olarak İzmir Dragon Festivali’ndeydik!

Türkiye’nin kurumlar arası gerçekleştirilen en geniş kapsamlı spor organizasyonu olan, bu yıl 8.’si düzenlenen İzmir Dragon Festivali‘nde egegen ailesi olarak biz de yer aldık. Team Oscar olarak 53 takımın yarıştığı kano yarışında Fun kategorisinde 13. sırada yer aldık. Festivalin güzellik kraliçesi unvanını taşıyan Miss Dragon, ekip arkadaşlarımız arasından seçildi.

 İlk kez 2008’de gerçekleşen ve dünyanın 3 büyük festivalinden biri olan Dragon Festivali’nin İzmir ayağı 5-6 Mayıs’ta İnciraltı Sahili’nde gerçekleşti. Bu büyük organizasyon kurumların birbirleriyle kano üzerinde yarışmasına fırsat tanıyor. Festival kano yarışının yanı sıra kostüm, dans gibi yarışmalara da ev sahipliği yapıyor. Organizasyona bu yıl rekor katılımla 53 takım katıldı. 8.’si düzenlenen bu büyük festivalin İzmir etabında biz de Team Oscar olarak yer aldık. 2 gün boyunca süren etkinlikte hem yarıştık hem eğlendik. Günün sonunda Fun kategorisinde çeyrek finalde yer aldık. Aynı zamanda Miss Dragon egegen’den seçildi. Bu sene çok eğlendiğimiz Dragon Festivali’ne seneye Team Oscar olarak tekrar katılmayı planlıyoruz.

You May Also Like

İmplant Sanita'da
Devamını Oku

Hoşgeldin Sanita

Başta İstanbul olmak üzere Almanya ve tüm Avrupa ülkerine hizmet sağlamakta olan Sanita Sağlık Grubu, ağız ve diş…
Devamını Oku

Nerede kalmıştık?

HORIZON INTERACTIVE AWARDS’dan tam 6 ödül ile dönüyoruz! İnteraktif medya ödüllerinde 17. Yılını dolduran ve bu sene 50’ye…