İlk 500 Bilişim Şirketi Arasındayız.

Bu yıl 21.si gerçekleştirilen Bilişim 500 Plus ödülleri belli oldu.
egegen olarak, Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi arasında yer alarak bu önemli ödüle layık görüldük. Bir hedefimizi daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşarken, ödülü birlikte kucakladığımız ekibimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şirketlerin 8 kategoride değerlendirildiği ve Dağıtıcı, E-Ticaret Şirketi, Hizmet Sağlayıcı, Perakende, Sistem Entegratörü veya İş Ortağı, Telekom Şirketi, Türkiye Merkezli Üretici, Uluslararası Üreticinin Türkiye Temsilcisi / Satıcısı kategorilerinin yer aldığı Bilişim 500 Plus 2018 içinde;

Hizmet Sağlayıcı kategorisinde 102.Sırada

Hizmet Sağlayıcı – Barındırma, Yönetim ve Bulut başlıklarında 10. Sırada,

Satış Gelirlerine Göre Belirlenen Liste’de ise 462. sıraya yerleşerek, ödüllerin sahibi olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. 

Bilişim 500, 25 yıldır “Türkiye’nin Bilişim Sesi” olan Türk Bilişim Sektörü’ne hizmet vermeyi, iş dünyasının teknolojiyi daha etkin, bilinçli ve verimli kullanılması için bilgilendirme araçları geliştirip sunmayı ilke edinen bir şirketler topluluğu ve bilişim sektöründe, sektörün ilerlemesini ve gelişmesini sağlayan etkinlikler düzenliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Read More

HOŞ GELDİN TESPO!

Dünyada en yaygın ve güvenilir mağazacılık sisteminin Türkiye’deki öncüsü TESPO tüm dijital çalışmaları için egegen ile anlaştı.1989 yılında…