Bizden Haberler

egegen Instagram Filtresi “Klişe Revizeler” Yayında!

Instagram tüm dünyada ve Türkiye’de en sevilerek kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında geliyor. Sürekli kendini geliştiren ve birbirinden eğlenceli yenilikleri hayatımızın bir parçası haline getiren Instagram, çoğu sosyal medya uygulamasının hayal dahi edemeyeceği boyutta bir kullanım oranına sahip. Bir zamanlar Snapchat’in baş döndüren yüz filtreleri görenler üzerinde büyük bir şaşkınlık yaratsa da bu durum çok eskide kaldı. Şu an Instagram Hikayeler üzerinden sınırsız yüz filtresine ulaşmak mümkün ve bu durum hem Instagram kullanıcılarına hem de bize, yani egegen’e son derece keyifli anlar yaşatıyor!

egegen Sosyal Medya Ekibi tarafından hazırlanan “Klişe Revizeler” isimli yüz filtresi, ajansımızda son derece komik görüntülere yol açtı! Müşterilerimizden duyduğumuz en yaratıcı revize taleplerini bir araya topladığımız yüz filtresinde neler yok neler! Okurken kahkahalarınızı tutamayacağınız pek çok revize talebinin yer aldığı yüz filtremiz “favori revizen hangisi?” sorusuyla başlıyor ve gerisi tamamen şansınıza kalmış! Kafanızın tamamen değişmesi gibi bir revize de alabilirsiniz, iştah açıcı görünmediğinize dair de… 

egegen “Klişe Revizeler” yüz filtresiyle sizin de eğlenceli dakikalar geçirmeniz mümkün. Denemeyi ve çıkan sonuca bizi de etiketlemeyi unutmayın! Sosyal medya yönetimi gerçekleştirdiğimiz markalarımız için de en yaratıcı yüz filtreleri yolda! Daha fazlası için bizi takip edebilir, egegen ekibinin bitmek tükenmek bilmeyen çılgın enerjisiyle ortaya çıkaracağı en yeni gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Instagram Yüz Filtreleri Nasıl Kullanılır?

Instagram yüz filtrelerine ulaşmanın birden fazla yolu var. Eğer “Klişe Revizeler” isimli egegen filtresine ulaşmak istiyorsanız egegen Instagram hesabımızı ziyaret ederek akış ve IGTV sembollerinin hemen yanında bulunan filtre bölümüne girip “şimdi dene” seçeneğine tıklayarak favori revize cümlenize ulaşabilirsiniz.

Instagram hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram yüz filtresi bulmanın bir diğer yolu da Hikayeler kısmında yer alan herhangi bir filtrenin adına dokunduğunuzda çıkan efektlere göz at seçeneği. Efekt Galerisi’ne gitmenizi sağlayan bu yeni pencerede ister Instagram tarafından belirlenmiş kategorilerdeki efektleri deneyebilir ister sağ üst köşede bulunan arama butonuna basarak efektleri adıyla arayabilir, deneyebilir ve kaydedebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu