İzmir Web Tasarım

Dijital dünyaya merhaba demek istiyor ya da mevcut internet sitenizin beklentilerinizi karşılamadığını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Kurumsal kimliğinizin, kişisel markanızın, satışını yaptığınız ürün ya da hizmetin sektörün ve potansiyel müşterilerinizin beklentilerini karşılayacak bir yapıda web tasarım haline getirilmesi tecrübe, kreatif bakış açısı ve profesyonellik gerektiren bir süreçtir.

İzmir’de Kurumsal ve Profesyonel Web Tasarım

İşletmenizin ya da kişisel markanızın dijital dünyada görünür olması

İşletmenizin ya da kişisel markanızın dijital dünyada görünür olması yolundaki ilk ve en önemli adım kurumsal ve profesyonel bir web tasarımdır ve web tasarım göründüğü gibi basit bir süreç değil, arkasında dijital pazarlamanın birçok farklı kanalıyla ilişki içerisinde olan, kreatif düşünce ve bakış açısı gerektiren bir süreçtir.

Kullanıcıların en ufak ihtiyaçlarında dahi dijital kanalları kullanması

Kullanıcıların en ufak ihtiyaçlarında dahi dijital kanalları kullanması özellikle doğru bilgiye, aranan hizmete ya da ürüne kısa, kolay ve hızlı yoldan ulaşmayı sağlayan tasarımların ön plana çıkmasına zemin hazırlamış, bu doğrultuda işletme sahipleri ya da kişisel markasını ön plana çıkarmak isteyen bireyler İzmir’de web tasarım arayışı içerisinde girmişlerdir.

Sektöre ve hitap ettiğiniz kitleye uygun bir web tasarım ile SEO, Adwords, performans pazarlama ve sosyal medya yönetimi gibi farklı dijital kanallardaki çalışmalarınızı sağlam bir zemin üzerinde temellendirebilir, potansiyel müşterilerinize ulaşarak sektördeki pazar payınızı dolayısıyla rekabet edebilirliğinizi artırabilirsiniz.

Siz de sunduğunuz hizmetleri, sattığınız ürünleri, kurumsal kimliğinizi ya da kişisel markanızı kusursuz yansıtacak bir dijital yüz arıyorsanız tek yapmanız gereken egegen’in profesyonel web tasarım uzmanlarıyla hemen iletişime geçmek..

İzmir Web Tasarım Blogu

Web tasarım blogumuza hemen göz atarak tasarım süreciyle ilgili merak ettiğiniz detayları bulabilir, dijital dünyaya dair çok daha fazlasına göz atabilirsiniz !

Web Tasarım Çalışma Örnekleri

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN!
BİZ SİZİ ARAYALIM!
Web Tasarım ve SEO Arasındaki İlişki

Web Tasarım ve SEO Arasındaki İlişki

SEO yani arama motoru optimizasyonu en basit ifadeyle; bir internet sitesinin, sunduğu hizmet ya da sattığı üründe Google, Yandex ve diğer arama motorlarında görünür olmasıdır. Uzun soluklu bir çalışma olan SEO’un temelinde ise web tasarım süreci yatar. İzmir seo

Tasarımda kullanılan kod yapısı ve bu kod yapısının web’de yarattığı request (sayfa yükleme istekleri) site hızı üzerinde doğrudan etkilidir ve site hızının da SEO’nun en önemli parametrelerinden biri olduğu dikkate alınırsa, web tasarım ve SEO arasındaki bağlantı net bir şekilde görülür.

Tasarım ve SEO’nun önemli ilişkilerinden bir diğeri de kullanıcı deneyimi sinyalleridir. Kullanıcının aradığı hizmete, ürüne ya da bilgiye mümkün olan en kısa yoldan en kısa sürede ulaşabilmesi Google’ın sıralama faktörü olarak dikkate aldığı sinyallerden biridir.

Sektörün ve kullanıcının beklentilerine uygun bir web sitesi tasarımının SEO çalışmalarına temel hazırladığını, bu tasarım üzerine şekillendirilen SEO stratejilerinin çok daha hızlı reaksiyon verebileceğinin altını bir kez daha çizmemiz gerekir.

İzmir Web Tasarım Fiyatları

İzmir Web Tasarım Fiyatları

Daha önce birçok kez belirttiğimiz üzere web tasarım her marka, kurumsal kimlik, hizmet ya da ürün grubu için özelleştirilmesi gereken bir süreçtir ve bu durum, fiyatlandırma noktasında net ifadeler kullanılmasına engel olur.

Doğru kod yapısı, renk kullanımı, font seçimi, menü, metin ve görsel yerleşimi ile web tasarım sürecinde harikalar yaratan egegen’in web tasarım uzmanları ile hemen iletişime geçerek İzmir web tasarım fiyatları ile ilgili bilgi alabilir, web tasarım sürecine dair merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz..

İzmir Web Tasarımda Hangi Noktalara Dikkat Ediyorsunuz ?

İzmir Web Tasarımda Hangi Noktalara Dikkat Ediyorsunuz ?

Web tasarım hiç şüphesiz bütüncül bakış açısıyla yaklaşılması gereken bir süreçtir ve yalnızca SEO yani arama motoru odaklı ya da salt responsive bir tasarım, efektif olmayacağı gibi sektörün, kullanıcıların ve arama motorunun beklentilerini karşılamayacaktır.

Web tasarım sürecinde dikkat ettiğimiz ilk nokta; tasarım altyapısının son teknolojiye uyumlu olmasıdır. Bununla ilintili olarak kod bloklarında minimum kod, maksimum işlev bakış açısıyla hareket edilir ve bu durum da bir ölçüde SEO’nun en önemli metriklerinden biri olan site hızında rakiplerimize kıyasla ön plana çıkmamıza yardımcı olur.

Web tasarım sürecinde üzerinde durduğumuz ikinci nokta ise, renk kullanımından menü yerleşimine, font seçiminden sayfa genişliklerine kadar tasarımın tüm detaylarının sektöre ve potansiyel müşterilere uygun olmasıdır.

Tasarım sürecinin en önemli detaylarından biri de

Tasarım sürecinin en önemli detaylarından biri de responsive kavramıdır ve uzun yıllardır performans pazarlamadan sosyal medya yönetimine kadar dijital dünyanın her alanında faaliyet gösteren egegen, web sitesi tasarlarken yalnızca masaüstü değil, mobil ve tablet cihazlara da uyumluluktan ödün vermez.

Tüm bunlara baktığımızda; web tasarımda süreci birçok farklı bakış açısıyla şekillendirdiğimizi ve doğru bir tasarım süreciyle dijital dünyada fark yaratmanızı sağladığımızı ifade edebiliriz.

İzmir Web Tasarımda Neden egegen ?

İzmir Web Tasarımda Neden egegen ?

Dijital pazarlamanın tüm alanlarında danışmanlık verecek yetkinlikte, tecrübede ve profesyonellikte insan kaynaklarına sahip olan egegen, web tasarım sürecinde çok yönlü bakış açısı ile İzmir web tasarım ihtiyaçlarınızda fark yaratır.

İzmir merkezli bir firma olan egegen’de her bir tasarım süreci hitap ettiği kitle ve sektör dikkate alınarak şekillendirilir ve kod bloklarının arama motoru botları tarafından kolaylıkla taranabilir olmasına % 100 dikkat edilir.