Balıkesir Web Tasarım

Satışını yaptığınız ürünlerin, sunduğunuz hizmetlerin, kişisel ya da kurumsal markanızın potansiyel müşterilerinize erişmesini ve dijital dünyada efektif bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız sistematik süreç yönetimi ve tecrübesiyle fark yaratan web tasarım uzmanlarımızla hemen iletişime geçebilir, Balıkesir web tasarım süreciyle ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını alabilirsiniz..

Balıkesir Kurumsal Web Tasarım

İnternet kavramının hayatımızda kapladığı alanın her geçen gün artması

İnternet kavramının hayatımızda kapladığı alanın her geçen gün artması ve özellikle belirgin sektörler için potansiyel müşteri yığınlarının beklenen ve tahmin edilenden çok daha hızlı bir şekilde dijital dünyaya entegre olarak en ufak hizmet ya da ürün arayışları yani ihtiyaçları için dahi dijital platformları kullanması, web tasarım süreci markalar için olmazsa olmaz çalışma alanlarından biri haline getirmiştir.

Markanın dijital dünyadaki hedef kitlesine hitap ettiği bir internet sitesini en net haliyle dijital dükkan olarak tanımlayabilir ve bu “dükkanın” dizaynını da web tasarım süreciyle açıklayabiliriz. Markanın dijital dünyadaki hedef kitlesine hitap ettiği bir internet sitesini en net haliyle dijital dükkan olarak tanımlayabilir ve bu “dükkanın” dizaynını da web tasarım süreciyle açıklayabiliriz. 

Dijital pazarlama çalışmalarının bütününe baktığımızda çoğu zaman ilk ve en önemli adımı oluşturan web tasarım; markanın ihtiyaçları, kullanıcı beklentileri, sektör dinamikleri ve arama motorlarının teknik talepleri etrafında şekillenen hayli kapsamlı bir süreçtir.

Balıkesir web tasarım kapsamında sunduğumuz hizmet sürecinde birçok farklı teknik ve davranışsal metriğe bağlı olarak değerlendirdiğimiz tasarımların kullanıcı, müşteri ve arama motoru üçgenindeki tüm noktaların beklentilerini eksiksiz karşılayacak bir yapıya sahip olacağının altını çizmemiz gerekir.

İster lokal ister ulusal ister global bir markanız olsun, dijita dünyaya atacağınız ilk adımı hatasız atmak ve pazarlama çalışmaları olarak nitelendirdiğimiz SEO, Adwords ve sosyal medya kampanyalarında dönüşüm odaklı bir yaklaşım benimsemek istiyorsanız tek yapmanız gereken web tasarım uzmanlarımızla vakit kaybetmeden iletişime geçmek.

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN!
BİZ SİZİ ARAYALIM!

Balıkesir Web Tasarım Fiyatları

Daha önce de kısaca belirttiğimiz gibi web tasarım birçok farklı etkene bağlı olarak şekillenen bir süreçtir ve tasarım yapısında markanın beklentileri kadar potansiyel müşteriler ve arama motorlarının beklentileri de önemlidir. Dijital pazarlamanın en kapsamlı çalışma alanlarından biri olan web tasarımda bu nedenle standart bir fiyatlandırmadan bahsetmemiz mümkün değildir.

Markanızın UX, UI, responsive (farklı boyuttaki cihazlara uyumluluk), crawlability (taranabilirlik) ve daha birçok teknik detay etrafında şekillenen dönüşüm odaklı bir tasarım avantajlı fiyatlarla sahip olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. İhtiyaç ve beklentilerinizi web tasarım uzmanlarımıza ileterek Balıkesir web tasarım fiyatları noktasında en doğru bilgiyi alabilir, egegen’in sistematik süreç yönetimiyle tanışmanın tadını çıkarabilirsiniz..

Balıkesir Web Tasarım ve Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama hiç şüphesiz birçok markanın ilk kez tanıştığı bir kavramdır ve geleneksel pazarlamaya kıyasla çok daha komplike kabul edilen bu kavramla ilgili birçok soru işaretinin olması da muhtemeldir. Dijital pazarlamayı en yalın haliyle; hitap ettiğiniz müşteri kitlesine dijital dünyadaki kanallar aracılığıyla ulaşabilmek, olarak tanımlayabiliriz. Kendi içerisinde de birçok farklı çalışma alanı barındıran dijital pazarlamanın en önemli süreçlerinin başında web tasarım gelir ve web tasarımı bu denli önemli kılan yalnızca markanın dijital dünyadaki yüzü olması değil, diğer pazarlama faaliyetlerinin verimliliğini belirleyecek etkiye de sahip olmasıdır.

Örneğin; arama motoru optimizasyonu

Örneğin; arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarına yatırım yaparak markanızın organik sonuçlarda görünürlüğünün artmasını hedefleyecek bir pazarlama stratejisini oluşturdunuz. Bu strateji her ne kadar makul gözükse de, kullanıcı deneyimi ve site hızının Google’ın en önemli sıralama faktörleri haline gelmeye başladığı bir dönemde web tasarımdan bağımsız düşünüldüğü takdirde yetersiz kalacaktır. Tasarımın teknik boyutundaki birçok eksiğe rağmen SEO ile birlikte kurgulanan Adwords kampanyalarıyla internet sitenize ziyaretçi çekmeyi başardığınızı varsayalım. Bu kez de dönüşüm odaklı bir tasarım kavramı gündeme gelecek ve sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterinizin aradığını (bilgi, ürün ya da hizmet) ne ölçüde bulabileceği sorunsalı ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla yine tasarım boyutundan bağımsız bir dijital pazarlama kurgusu yapmanın son adımda ne denli yanlış bir yaklaşım olduğunu görmek mümkündür.

Hitap ettiği potansiyel müşteri kitlesinin

Hitap ettiği potansiyel müşteri kitlesinin beklentileri (örneğin; bir hukuk bürosu ya da diş polikliniği için doğrudan bu hizmetten faydalanan kullanıcıların yorumları hayli ilgi çekerken, bir reklam ajansının partnerlik yaptığı markalara yani referanslarına internet sitesinde yer vermesi, kullanıcının zihninde bir marka algısı yaratması açısından önemlidir) ve arama motorlarının her geçen gün kullanıcı deneyimi odaklı gelişen taleplerini karşılayabilecek bir web tasarım, dijital pazarlamada markaların aradığı sağlam zemini oluşturur.

Tasarımın kod bloklarındaki minimalist yaklaşımdan site hızı üzerinde doğrudan etki sahibi image, JS ve CSS dosya boyutlarına kadar arama motoru beklentilerini eksiz karşılaması gereken bir web tasarım, belirli dönemde kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik revize planlarına da izin vermeli yani esnek bir yapıda olmalıdır.

Web tasarım sürecinde; yaratıcı bakış açımız, titiz süreç yönetimimiz ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmenin getirdiği avantajları kod bloklarına aktarmamız ile üst segment tasarımlarla fark yaratıyor, dünyaca ünlü birçok markanın web tasarım sürecine imza atmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. 

Web Tasarım Çalışma Örnekleri

Balıkesir Web Tasarımda Neden Egegen ?

20 yıla yakın bir sürede yalnızca ulusal değil küresel ölçekte

20 yıla yakın bir sürede yalnızca ulusal değil küresel ölçekte de binlerce markanın başarı öyküsünde başrolde yer alan egegen, dijital pazarlamanın istisnasız tüm alanlarına entegre olan, paralel süreç yönetimi noktasında uzmanlaşan ve yalnızca arama motoru beklentilerini değil kullanıcı beklentilerini de belirli ölçekte tahminleyerek benimsediği sürekli gelişim felsefesiyle bu deneyimi (UX) geliştirmek adına tüm aksiyonları planlayan insan kaynakları ile Balıkesir web tasarım sürecinde de fark yaratır !

Balıkesir Web Tasarım Blogu

Dijital dünyadaki son gelişmeleri ve web tasarım süreciyle ilgili merak ettiğiniz detayları uzman görüşleriyle takip etmek istiyorsanız web tasarım blogumuza hemen göz atabilir, markanızın dijital dünyada görünür olmasını sağlayacak birçok ipucunu blogumuzda bulabilirsiniz.