Antalya Web Tasarım

İşletmenizin ya da kişisel markanızın kullanıcının ve arama motorlarının beklentilerini karşılayan bir tasarım ile dijital dünyada yer almasını istiyorsanız egegen’in profesyonel web tasarım uzmanlarıyla hemen iletişime geçebilir, hayalinizdeki tasarım fikrini doğru altyapı ile dijital dünyaya taşıyabilirsiniz..

Web Tasarım Neden Önemli ?

İnternet kullanımının her geçen gün yaygınlaşması

İnternet kullanımının her geçen gün yaygınlaşması ve bununla beraber tüketicilerin en ufak ihtiyaçlar için dahi dijital kanalları kullanması ile birlikte internet siteleri,işletmeler ve kişisel markalar için vazgeçilmez pazarlama alanlarından biri haline gelmiştir. İnternet sitelerini dijital dünyadaki dükkanlar olarak tanımlarsak, bu dükkanların dekorasyonu da web tasarımlardır ve işletme ya da kişisel marka, çeşitli reklam kampanyalarıyla potansiyel müşterisini internet sitesine çekse dahi efektif bir tasarımla kullanıcı beklentilerini karşılayamadığı takdirde potansiyel müşterilerin gerçek müşteriler haline gelmesi mümkün değildir. Dolayısıyla web tasarım, dijital dünyaya açılan en önemli kapılardan biri olarak tanımlanabilir. 

Sektörün dinamiklerini, kullanıcıların beklentilerini ve arama motoru botlarının performans kriterlerini tümüyle karşılayan bir web tasarım, işletme ve kişisel markaların dijital pazarlama stratejilerinin merkezinde yer alır. Bu açıdan baktığımızda; doğru strateji ile dijital dünyada pazar payını büyütmek isteyen markaların işe UX, UI ve ergonomi kavramlarını dikkate alarak tasarlanan bir internet sitesi ile başlamaları gerektiğini söyleyebiliriz.

Antalya’da Kurumsal Web Tasarım

İşletmenizin ya da kişisel markanızın sunduğu hizmet ya da satışını yaptığı ürünler

İşletmenizin ya da kişisel markanızın sunduğu hizmet ya da satışını yaptığı ürünlerin, iletişim bilgilerinin, vizyonu ve misyonunun, başarı hikayelerinin ve referanslarının kısaca markaya dair tüm detayların yer aldığı bir web tasarım arıyorsanız doğru yerdesiniz..

Markanızın dijital pazarlama stratejisine tam anlamıyla uyum sağlayacak ve bu stratejinin uygulanabilirliğini kolaylaştıracak bir web tasarım; doğru analiz, süreç yönetimi ve kodlama ile mümkündür.

Markanızın dijital dünyada görünür olmasını ve potansiyel müşterilerine erişerek bu kullanıcıların gerçek birer müşteriye dönüştürmesini istiyorsanız egegen’in uzman web tasarım ekibiyle hemen iletişime geçebilir, başarı ve dönüşüm odaklı tasarım sürecimizle ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını alabilirsiniz..

Adım Adım Antalya Web Tasarım

Sektörün dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini analiz ederek başladığımız tasarım sürecimizi UX, UI, responsive ve ergonomi kavramları etrafında şekillendiriyor, web tasarımın her aşamasında dijital pazarlamanın bütünleşik yaklaşımını eksiksiz uyguluyoruz.

Sektör Dinamikleri ve Müşteri Beklentilerinin Analizi

Web tasarım sürecimizin ilk adımında doğru strateji oluşturabilmek adına internet sitesinin yer aldığı sektörün yapısını ve potansiyel müşterilerin ideal bir tasarımdan beklentilerini analiz ediyoruz.

Web Tasarım Stratejisinin Oluşturulması

Sektörün ve müşteri beklentilerinin analiz edilmesi sürecinde elde edilen veriler tasarım stratejisinin oluşturulmasında kullanılır ve bu stratejide tasarımdaki kontrollerden yayına alınma tarihine kadar geçen tüm detaylar yer alır.

Tasarımın Kodlanması

Tasarım, güncel kodlama teknikleri ve altyapıları dikkate alınarak web tasarım uzmanlarımız tarafından kodlanır ve bu aşamada “minimum kod, maksimum verim” hedefinde hareket edilir.

Tasarımın Ön ve Arka Yüz Kontrollerinin Sağlanması

Tasarımın kodlanmasıyla birlikte altyapı ve arayüz kontrollerinin sağlanması adımına geçilir. Bu adımda tasarım altyapısının ve site içi yapısının arama motoru botlarının beklentilerini karşılaması gerekliliği üzerinde durulur. Elbette kullanıcı beklentilerinin belirli kapsamda ölçümlenmesi de bu adımda yapılan bir çalışmadır.

Revize Çalışmalarının Tamamlanması

Kod bloklarında gerekli kontroller yapıldıktan sonra gerek görüldüğü takdirde revize çalışmaları organize edilir ve tamamlanır. Tasarım sürecinin ikinci adımındaki strateji birçok alt bileşen dikkate alınarak oluşturulduğu için çoğu zaman tasarımda herhangi bir revizeye ihtiyaç duyulmaz.

Tasarımın Yayına Alınması

Tasarımın olası tüm eksikleri ve geliştirme planları tamamlandıktan sonra tasarım, belirlenen teslim tarihinde eksiksiz bir şekilde yayına alınır ve dijital pazarlamanın en önemli aşamalarından biri egegen ile tamamlanmış olur.

Antalya Web Tasarım Blogu

Web tasarım uzmanları tarafından kaleme alınan ve düzenli olarak güncellenen blogumuzu hemen inceleyerek kreatif tasarımlar ve web tasarım süresiyle ilgili fikir edinebilir, dijital pazarlamayı egegen ile takip etmenin tadını çıkarabilirsiniz..

Web Tasarım Çalışma Örnekleri

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN!
BİZ SİZİ ARAYALIM!

Antalya Web Tasarımda Egegen

egegen’in Antalya web tasarım kapsamında ürettiği kurumsal ve profesyonel çözümleri hemen inceleyebilir, tasarım sürecimizi titizlikte uyguladığımız markalarla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz..

Antalya Web Tasarım Fiyatları

Antalya Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım sürecini adım adım incelerken de ifade ettiğimiz üzere, her bir internet sitesinin tasarımı farklı beklentilere hitap eder bu da tasarım sürecinin özelleştirilmesi gerektiğine işaret eder. Bu özelleştirmenin Antalya web tasarım fiyatları kapsamındaki yansıması ise, standart bir fiyat politikasının ortaya konulamamasıdır.

Bir internet sitesine yapılacak tasarımın fiyatı belirlenmeden önce tasarımın kapsamı, sektörün yapısı, müşterinin ve kullanıcıların beklentileri belirleyicidir. Dolayısıyla her bir tasarım için ayrı bir fiyatlandırma yapılır.

Siz de işletmenizin ya da kişisel markanızın dijital dünyada dikkat çeken ve dönüşüm odaklı bir tasarım ile yer almasını istiyorsanız egegen’in profesyonel tasarım uzmanlarıyla hemen iletişime geçerek teklif alabilirsiniz. 

Antalya Web Tasarımda Neden Egegen ?

Antalya Web Tasarımda Neden Egegen ?

Dijital dünyada 20 yıla yakın bir süredir faaliyet gösteren ve dijital pazarlamanın tüm kanallarında yer almanın getirdiği tecrübeyi süreç yönetimindeki bakış açısına yansıtmayı başaran ve Özsüt, Alfemo, E.C.A., Lezita, ABC Bedding, Space Camp ve daha yüzlerce dünyaca ünlü markanın dijital pazarlama süreçlerinde yer alan egegen, “Biz burada her gün zihnimizi taze tutmak için yüzlerce fikirle aşk yaşarız !” sloganıyla web tasarım sürecinde de fark yaratır..

Web Tasarım ve SEO

Daha önce de birçok kez belirttiğimiz gibi web tasarım, dijital pazarlamanın temel taşlarından biridir. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ise bir internet sitesinin, arama motorlarında görünür hale gelerek potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlayan süreci ifade eder. Kullanıcı ve arama motoru beklentilerini tam anlamıyla karşılamayan bir web tasarımın, SEO çalışmalarında efektif bir performans göstermesi mümkün değildir. Dolayısıyla web tasarım sürecinde yapılacak hatalar, dijital pazarlamanın en önemli kanallarından biri olan SEO çalışmalarındaki performansı doğrudan etkiler. 

Arama motorlarının efektif bir web tasarımdan temel beklentileri; 

  • kullanıcıya aradığı hizmeti ya da ürünü mümkün olan en kısa sürede ulaştırması yani site hızı
  • kolay anlamlandırılabilir olması (title tag kurgusu, meta title ve description alanları, kod bloklarının yoğunluğu)
  • bir ürünün ya da hizmetin kapsamını detaylarıyla ortaya koyarak kullanıcının arama niyetini karşılaması (salt tasarım süreciyle ilgili olmasa da tasarımda belirlenen sayfa yapılarının bu noktadaki etkisi büyüktür)

olarak sıralanabilir. Burada kısa ifade edilen noktalar, bütününe bakıldığında SEO çalışmalarının da temelini oluşturur. SEO çalışmalarının önemli bir bölümünü “kullanıcı beklentilerini karşılamak” olduğu dikkate alınırsa, web tasarımın sektör dinamikleri ve kullanıcı beklentileri noktasında göstereceği performansın, SEO çalışmalarına da büyük ölçüde zemin hazırlayacağını söyleyebiliriz.