sosyal medya yönetimi izmir

Pek çok kişinin sadece içerik paylaşmak olduğunu sandığı sosyal medya yönetimi aslında oldukça geniş bir çalışma alanına sahiptir. İzmir sosyal medya yönetimi hizmeti alacak olan firmalar şu getirilere sahip olacaklar;

Eğer İzmir sosyal medya yönetimi hizmeti alacaksanız, ajansların aşağıdaki maddelerde yer alanları firmanız için yapıp yapmayacaklarına dikkat etmelisiniz.

  1. Sosyal medya stratejisi geliştirilmelidir. İlk gönderinizi paylaşmadan önce ayrıntılı bir sosyal medya stratejisi oluşturmanız gerekmektedir.
  2. Markanızın, tüm sosyal medya platformlarında tek bir düzeyde olması gerekmektedir. Yani her sosyal medya platformunda logonuz kullanılmalıdır ve kapak resimlerinizin herkese açık olmasına dikkat edilmelidir.
  3. Aylık bir takvim oluşturulmalıdır. Etkinlikler için aylık gönderim planı listesi oluşturulmalıdır. Bu, gönderilerin tutarlı olmasını sağlarken, gönderilerin yayınlanmadan önce herhangi bir yazım denetimi veya dil bilgisi hatalarını kontrol etmenin de harika bir yoludur.
  4. İzmir sosyal medya yönetimi hizmeti alacak firmalar ajansların şeffaf olup olmadıklarına dikkat etmeliler. Eğer bir ajans aylık raporlama sunmayı kabul etmiyorsa o ajanstan vazgeçmenizi öneririz. Çünkü bu raporlar sosyal medya platformlarındaki başarınızı gözler önüne serer. Nasıl bir ilerleme katedildiğini de görmüş olursunuz.

Sosyal medya yönetimi İzmir sektöründe hizmet veren pek çok firma vardır. Ancak bu firmalar arasında 20 yıla yakın tecrübesiyle, firmaların istek ve ihtiyaçlarına çözüm bulabilen egegen İnternet Hizmetleri bu sektörün öncülerindendir. egegen’in deneyimli ekibine güvenen firmalar sosyal medya hesaplarının tüm kontrolünü bırakmışlardır. Etkili bir sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliğini ve ürün ya da hizmet satışının artması sağlanabilir. Ayrıca yapılan hedefleme yöntemleri ile firmalar hedefledikleri kitleye erişebilirler. İzmir sosyal medya yönetimi firmalarından biri olan egegen‘in merkezi de İzmir’dedir ve istediğiniz durumda şirketle iletişime geçerek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.