web tasarım izmir

İnternet dünyasında var olabilmek adına firmaların başvurduğu ilk yöntem, markalarını yansıtan bir web site tasarımına sahip olmalarıdır. Web tasarım, firmaların internetteki görünen yüzlerinin oluşturulmasını sağlar. Bu nedenle aktif internet kullanıcılarını etkileyen ve akıllarda yer eden bir tasarımın yapılması gerekmektedir. İzmir web tasarım alanında hizmet almak isteyen firmaların bazı noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü web site tasarımı ne kadar iyi olursa ziyaretçi de o kadar iyi etki bırakacaktır.

İzmir  ilinde web tasarım hizmeti alacak olan firmaların dikkat etmesi gereken hususlar;

  1. Markanın vizyon ve misyonuna uygun bir tasarımın yapılacağından emin olunmalıdır.
  2. Yapılacak web tasarımın kolay erişilebilir olmasına ancak basit bir görüntüsünün olmamasına dikkat edilmelidir.
  3. Arama motoru optimizasyonu çalışmalarına uyum sağlayacak bir tasarımın yapılması gerekir.
  4. Web sitesi içeriğinin, düzeninin, görsellerinin, renklerinin ve grafiklerinin birbiriyle entegre bir biçimde olması gerekir.
  5. İzmirde web tasarım alanında hizmet alacak olan firmaların dikkat etmesi gereken son husus; internet kullanıcılarına kolay ulaşılabilir bir site tasarımına sahip olunmasıdır. Böylece rahat iletişim kurarak kullanıcılar hakkında veri toplanabilir.

Tüm bu noktalara dikkat eden, alanında uzmanlaşmış bir ekiple çalışan, etkin bir web deneyimi açısından kullanıcı dostu bir arayüz tasarımına imza atan egegen İnternet Hizmetleri, İzmir web tasarım firmalarının öncülerindendir.

2000 yılından bu yana verdiği hizmetlerle pek çok başarılı tasarıma imza atmıştır. egegen İnternet Hizmetleri, sadece tasarım sürecinde değil, tasarımdan sonraki destek sürecinde de markaların yanındadır. Ayrıca firmaların istekleri ve ihtiyaçlarına kulak veren firma, bu istek ve ihtiyaçlara tasarımlarıyla çözüm oluyor. Dijital dünyanın son trendlerini yakından takip ederek, web site tasarımlarına farklı bir boyut getiriyor.

Web tasarım İzmir sektöründe hayal ettiğiniz web sitesine ulaşmanızın çok zor olmadığını bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken egegen’le iletişime geçmek!

1 Yorum

  1. Grafik ve fotoğraf bölümünden taze mezunum..İçimdeki kendini geliştirme tutkusuyla baş edemiyorum.Her çalışmanızı merakla bekleyip takip ediyorum harikasınız hepinizin eline emeğine sağlık çalışmalarınızı gördükçe ufkum açılıyor ve tabi ki bizlere okulda hiçbir şey öğretilmiyor imiş bunu da anlamış oldum 🙁 En kısa süre içerisinde sizler kadar harika tasarımcı olmak dileğiyle, içimdeki heyecanı paylaşmak istedim kolay gelsin <33

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.