Antalya SEO

Kişisel ya da kurumsal markanız, sunduğunuz hizmetler ya da satışını yaptığınız ürünler fark etmeksizin Antalya SEO danışmanlığı ile internet sitenizin arama motorlarında görünür bir hale gelmesini sağlayarak potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, marka bilinirliğinizi artırarak dijital pazarlama stratejinize şekil verebilirsiniz.

SEO Nedir ?

En yalın haliyle SEO (Search Engine Optimization) , bir internet sitesinin, hedef sorgularda arama motorları görünürlüğünün artması ve potansiyel ziyaretçi ve müşterilerine ulaşması adına organize edilen süreçtir. Bu süreç tahmin edilebileceği gibi birçok farklı disiplin ile bir arada yürütülür ve internet sitesinin yer aldığı sektörün de dinamiklerine bağlı olarak çoğu zaman en önemli dijital pazarlama kanalıdır.

Antalya’da Kurumsal SEO Neden Önemli ?

Dijital kavramının yaşantımızdaki payının artması ile paralel olarak kişisel ya da kurumsal markanızın yalnızca sosyal medya hesapları ya da internet sitesi aracılığıyla dijital dünyada görünmesi, potansiyel müşterilerine ulaşmanız adına yeterli bir strateji değildir. Tam bu noktada arama motorlarındaki organik sonuçlara yönelik çalışmaların bütününü kapsayan SEO’nun giderek artan önemi ve dijital pazarlama stratejisi içerisindeki yeri ortaya çıkar. 


SEO, bir internet sitesinin hedef sorgularındaki görünürlüğünün artarak potansiyel müşterilerine ulaşabilmesini sağlayabilmesi ile oldukça önemlidir ve diğer dijital pazarlama kanallarından farklı olarak doğru analizler üzerine inşa edilen SEO stratejisinin kalıcılığı da hayli yüksektir.

Antalya SEO Danışmanlığı

Antalya SEO danışmanlığında yalnızca site içi aksiyonlarla sınırlı kalmıyor, kullanıcının beklentilerini karşılayacak sayfa yapıları oluşturmanın ve bunlardan alınan performansın ölçümlenmesi yanında SEO sürecini dijital pazarlamanın diğer kanallarına başarıyla entegre ederek çok yönlü bir pazarlama stratejisine zemin hazırlıyoruz.

İlk adımda internet sitesinin mevcut durumdaki performansını analiz ederken teknik SEO, On Page (Site İçi SEO) ve Off Page (Site Dışı SEO) segmentlerinde de geliştirilmesi gereken noktaları tespit ediyoruz. İnternet sitesi üzerindeki detay analizlerimizde hedef sorgular ve bu hedef sorgulardaki rakiplerimizi de dikkate alarak çalışma alanlarımızı önceliklendirerek doğru noktalara temas ediyoruz.

SEO süreci boyunca alınan aksiyonlar, bu aksiyonlar karşılığında hedeflenen dönütler ve planlanan aksiyonları aylık periyotlarda raporluyor ve analiz araçlarımızla düzenli olarak takip altına aldığımız internet sitemizin her açıdan arama motoru ve kullanıcı beklentilerine uygun bir yapıya kavuşarak bu yapıyı korumasını sağlıyoruz.

BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN!
BİZ SİZİ ARAYALIM!

Antalya SEO Blogu

SEO dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek markanızın arama motorları görünürlüğünü artıracak ipuçlarını bulacağınız SEO blogumuzu hemen inceleyebilirsiniz!

Antalya SEO Fiyatları

Dijital pazarlamanın diğer tüm çalışma alanlarında olduğu gibi SEO’da da fiyatlandırmada standart bir yaklaşımdan bahsetmemiz yanlış bir bakış açısı olur. Kişisel ya da kurumsal marka fark etmeksizin her bir internet sitesinin SEO stratejisi içerisinde ihtiyaç duyduğu aksiyon planı değişkenlik gösterir ve bu durum da fiyatlandırmayı doğrudan etkiler. Antalya SEO danışmanlığı ile markanızın arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmak ve egegen’in avantajlı fiyat ve ödeme politikasıyla ilgili hemen bilgi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken SEO uzmanlarımız ile iletişime geçmek !

Antalya SEO Danışmanlığında Neden egegen ? 

Daha önce de sıkça ifade ettiğimiz üzere SEO, dijital pazarlamanın diğer kanallarıyla bütünleşik bir süreçtir ve alanında tecrübe kazanarak güncel teknolojiyi takip eden ve kullanıcı beklentilerini ölçümleme ve tahminlemede uzmanlaşan yazılım ve pazarlama ekibiyle entegre çalışır. 15 yılı aşkın süredir yalnızca ulusal değil uluslararası yüzlerce markanın web tasarım ve sosyal medya danışmanlığı başta olmak üzere tüm dijital pazarlama faaliyetlerini başarıyla yürüten egegen, SEO’da da çok yönlü, yenilikçi ve şeffaf bakış açısıyla fark yaratır !

Antalya SEO Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Sunduğunuz hizmet, satışını yaptığınız ürün, kişisel ya da kurumsal markanız fark etmeksizin internet sitenizin hitap ettiği müşteri ve ziyaretçi kitlesine ulaşmanızı sağlayacak Antalya SEO hizmetiyle ilgili yanıtını merak ettiğiniz soruları burada bulabilir, çok daha fazlası için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz !

Antalya SEO hizmeti dijital pazarlamada tek başına yeterli midir ?

SEO, birçok işletme için dijital pazarlamanın en önemli kanalıdır fakat çoğu zaman tek başına yeterli olması diğer bir ifadeyle, markanın dijital dünyadaki potansiyel tüm müşterilerine erişmesi mümkün değildir. Bunun en temel nedeni; kullanıcı beklentilerinin değişkenlik göstermesinden kaynaklanır.

Örneğin; bir güzellik kliniğinden hizmet almak isteyen potansiyel müşteri bu kliniğin önceki uygulamaları ve referanslarından marka bilinirliğine kadar birçok detaya dikkat ederek ağırlıklı olarak sosyal medya kanalını kullanırken; bir hukuk bürosundan herhangi bir dava türüyle ilgili bilgi almak isteyen potansiyel müşterinin, yalnızca büronun dava sürecine ne denli hakim olduğunu internet sitesi üzerindeki kapsamlı bir sayfa yapısı ile görmesi yeterlidir. Dolayısıyla SEO’nun dijital pazarlama stratejisi içerisindeki payını belirleyen markanın yer aldığı sektörün dinamikleridir.

Ağırlığı her ne kadar değişkenlik gösterse de arama motorları kullanımında artan eğilim ve özellikle salgın hastalıkların hayatımızdaki geri döndürülemez etkisi SEO’nun her geçen gün çok daha efektif bir pazarlama kanalı haline gelmesini sağlar.

Antalya SEO hizmetinde organik ziyaretçi sayım ne zaman artar ?

SEO çalışmalarının hedefi hiç şüphesiz organik yani arama motoru çıkışlı ziyaretçi sayısının arttırılmasıdır. Organik ziyaretçi sayısındaki belirgin artışın zaman periyodu içerisindeki yeri gridir çünkü bu süre yalnızca hedef sorgulardaki rakiplere ya da internet sitesinin mevcut durumdaki performansına bağlı değil, bunlar gibi onlarca faktörün bileşimine bağlıdır. Dolayısıyla organik ziyaretçi artışı için kesin bir süre paylaşılması mümkün değildir.

Sektörel bazda belirgin değişiklikler göstermesine karşın egegen’in yalnızca SEO uzmanları değil dijital pazarlama ve yazılım ekibiyle inşa ettiği Antalya SEO hizmetinde ilk 3 aylık periyot tamamlandığında organik trafik artışının güçlü sinyalleri analiz araçlarımıza yansır. Burada en önemli nokta; internet sitesinin mevcut durumu yani SEO çalışmalarına ne denli uyumlu olduğudur. Teknik boyutta alınması gereken aksiyonların minimum düzeyde olması, SEO’da organik trafik artışını hızlandıran kritik noktalardandır.

Antalya SEO hizmetinde yükseliş garantisi veriyor musunuz ?

SEO stratejimizi oluştururken başarı odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve bu başarıya ulaşmamızı sağlayacak tüm detaylara önem vererek internet sitemizi ve yer aldığı sektörü kapsamlı bir şekilde analiz ediyoruz. Detay analizler etrafında ortaya çıkan SEO stratejimiz eksiksiz uygulandığı takdirde Antalya SEO hizmetinde başarı garantisi veriyor ve bu başarının arkasında yatan aksiyonları  ve verileri aylık periyotlarla raporlayarak çözüm ortaklarımız ile paylaşıyoruz.

Antalya SEO sürecinde hangi noktalara dikkat ediyorsunuz ?

SEO’da en önemli noktanın doğru strateji olduğu kabulü ile yola çıkarak internet sitesinin ve hedef sorguların mümkün olan en detaylı analizini yapıyor ve bu analiz sürecini SEO çalışmalarımızın odağı haline getiriyoruz.

Yine disiplin ve sistematik süreç yönetimi kavramlarından ödün vermeyerek oluşturduğumuz SEO stratejisini eksiksiz uygulayarak aldığımız aksiyonların karşılığında arama motorlarının verdiği tepkileri ölçümlüyor ve gerek görülen durumlarda elde edilen veriler ışığında stratejimizde belirli bölümleri revize ediyoruz.

Başarı odaklı bir çalışma alanı olan SEO’da hiç şüphesiz internet sitesinin görünürlüğündeki gelişimin düzenli takip edilmesi ve özellikle e-ticaret siteleri gibi dinamik alanlarda olası SEO hatalarının önüne geçilmesi oldukça önemli noktalar. Kullandığımız kapsamlı analiz araçları ile internet sitesinin teknik boyuttaki olası tüm problemlerini kontrol altında tutarak performans kazanılan noktaların sitenin genelini beslemesine yardımcı oluyoruz.