Web Tasarım

Bir web sitesine ihtiyacınız olabilir ya da şu anki web siteniz size yetmiyor olabilir. Kurumsal web sitesi yaptırmak istiyor olabilirsiniz ya da kişisel markanız için bir e-ticaret sitesi hayal ediyorsunuzdur. Web sitesi ile ilgili ihtiyacınız ne olursa olsun siz egegen’e geldiğinizde biz markanıza uygun çözümlerle işe başlamanın mutluluğunu duyuyor olacağız.

AR-GE

Web siteniz için araştırma sürecine girmeden önce web sitesi ile ilgili istediklerinizi brief şeklinde sizden talep ediyoruz. Taleplerinizi sektörünüzün ihtiyaçları, günümüz teknoloji ve tasarım trendleri ile karşılaştırıyor, yapılmamış olanı yapmak üzere AR-GE çalışmalarımızı sona erdiriyoruz.

STRATEJİ

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan bir yaklaşımla, sizi ileriye taşıyacak bir web sitesi tasarlıyoruz. Bunun için öncesinde yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla beraber markanızın ihtiyaçlarına uygun tasarım oluşturuyoruz. Tasarım, sitenizin bel kemiğini oluşturuyor ve bu tasarım üzerinden çalışmalarımızadevam ediyoruz.

TASARIM

Web sitenizin tasarımı hem markanızı yansıtmalı hem de kullanıcı kolaylığı sağlamalı. Bu aşamada art direktörümüzden aldığımız yönlendirmelerle ilerliyoruz. Web siteniz renk kullanımından font kullanımına kadar detaylı bir tasarım sürecindengeçiyor ve kodlamaları bu plan dahilinde ilerliyor.

OryantasyoN

Web sitenizin günümüz ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olması gerekir. Örneğin, hazırlanan web tasarımın hem telefonlarla hem de tabletlerle uyumlu olması; responsive olması gerekir. Aynı zamanda SEO uyumlu bir web siteniz olmalı. Böylelikle, arama motorlarında kolaylıkla ön sıralara gelebilirsiniz.

Sunum

Belirlenen deadlinelar içerisinde, web sitenizin son halini size sunuyoruz. Gelen yorumlar ışığında yeniden değerlendirip yayına almaya hazır hale getiriyoruz. Günümüz web trendlerine uyumlu, kullanıcı dostu, UX/UI tasarıma sahip son teknoloji ile paralel ve hedef kitle tarafından kolayca anlaşılabilecek bir web sitesi ileişimizi tamamlıyoruz.