SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitenizin Google'da ilgili arama terimlerinde hedeflenen konumlarda listelenmesini sağlar. Böylece siz yeni satışlar, potansiyel müşterileri elde edebileceğiniz gibi firmanızın prestijini artırabilirsiniz. Kaliteli ve kalıcı bir SEO için ise, güçlü bir ekibe ihtiyacınız var. egegen arama motoru optimasyonunda uzmanlaşmış ekibi ile süreci en profesyonel şekilde yürütür ve sizi %100 başarıya ulaştırır. Bir web sitesinin SEO yolculuğu uzun bir süreçten geçer.

Ön Analiz

Arama motoru optimizasyonu (SEO) için bize başvurduğunuzda öncelikle web sitenizin SEO için uyumlu olmadığını inceleriz. Belli kriterleri kontrol eder, ön analiz raporu çıkartır, atacağımız adımların alt yapınız ile uyumlu olup olmadığına bakarız. Eğer web siteniz SEO için uygun ise, tecrübeli SEO ekibimiz ile beraber detaylı bir şekilde analiz süreci başlar ve ardından projelendirme aşamasına geçeriz. Ön analiz raporunu müşterilerimizle paylaşır, şeffaf bir politika izleyerek ortak olarak yer aldığımız bir platformda çalışırız. Ancak eğer web siteniz SEO için uygun değilse, altyapı inceleme kısmına yöneliriz.

Alt Yapı İnceleme

Eğer web siteniz arama motoru optimizasyonu için uygun değilse, alt yapı incelemesi gerçekleştiririz. Detaylı bir inceleme sonrasında ya iyileştirme yoluna gider ve neleri iyileştirebileceğimizi raporlarız ya da yeni bir web sitesine yönlendiririz. Burada profesyonel ekibimiz tarafından belirlenen önerilerimizi sunduktan sonra kararı müşterimize bırakırız.

İş Planı

Web siteniz SEO için uygun ise, sizin beklentileriniz ve ekibimizin önerileri dahilinde ve yoğun bir araştırma süreci sonrasında iş planı oluştururuz. Şeffaf ilerleyen bu süreç sonunda iş planımızda yazan belirlediğimiz kriterleri sağlamaya başlar, belirlenen iş teslim sürecine kadar iş planını uygularız.

Proje Bitimi

AR-GE, ön analiz, iyileştirme, raporlama sonrasında geliştirilen iş planı ve iş planının uygulanması sonrasında test aşamasına geçilir. Test aşamasında, yapılan tüm bu çalışmalar incelenir, proje başarıyla bitirilir ve raporlanarak proje teslim edilir.