Avukatlar İçin Seo

Avukatlara ve Hukuk Bürolarına özel SEO çözümleri ile potansiyel müşteri sayısına kısa sürede ulaşın! Avukatlara özel SEO teknikleri ile Google görünürlüğünüz katlansın!

Avukatlara Özel SEO

Avukatlara Özel SEO

Hepimizin bildiği gibi Avukatların platformlarda reklam vermesi yasaktır. Bu yüzden organik sonuçlarda ne kadar yukarı sıralarda olurlarsa alacakları dönüşüm o kadar yüksek olur.
Arama motoru optimizasyonu (SEO), web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında (Google, Bing veya başka bir arama motorunda bir öğe girdikten sonra görünen bağlantılar) hukuk firmanızın web sitesine konumunu geliştirir.
Ziyaretçi. Diğer bir deyişle, hukuk büronuz, özellikle arama motoru sonuçları ilk sayfanın en üstünde göründüğünde, web sitenizin ziyaretçilerinin çoğunu yönlendirecektir. SEO, sonuçlarda görüntülenen reklamları içermez. Bir ziyaretçi, doğal bir arama sonucunda bağlantınızı tıklandığında, hizmetiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizinle iletişim kurar (web sitenizden, neye ihtiyaç duyduklarını arar ve ilk bilgileri sağlar). Bir hukuk firmasında SEO yaparken en büyük sorun, hukuk firmanızı organik arama sonuçlarının en üstüne çıkarmanın bir yolunu bulmaktır. Hukuk firması SEO sunan birçok şirket var, ancak kesinlikle organik sonuçlarda bir numara olacağınıza dair sağlam planlar veya garantiler olmayabilir.

Avukatlar İçin SEO Neden Bu Kadar Önemli?

Avukatlar İçin SEO Neden Bu Kadar Önemli?

İşlerini büyütmek isteyen hukuk firmaları için organik arama trafiği, genellikle göz ardı edilen önemli bir pazarlama kanalıdır. Bununla birlikte, bu çalışma, hukuk firması SEO'yu geliştirmeye daha fazla dikkat edilmesini teşvik etmek için iyi bir neden sunmaktadır. SEO, hukuk firmaları için temel bir pazarlama stratejisinin önemli bir bileşenidir, ancak özellikle hukuk firması bu tür pazarlamalara hiç yatırım yapmamışsa, karıştırılması zor görünebilir. Yerel rekabetlerini geride bırakarak, web sitelerine yapılan tıklamaları iyileştiriyor.

Avukatlar İçin SEO Nasıl Uygulanır?

Avukatlar İçin SEO Nasıl Uygulanır?

Bu adımda (anahtar kelime araştırması) tanımlanan her bir başvuru alanı ve şehrin kombinasyonu, müşterilerin iş ilanlarınızı gözden geçirirken sahip olabileceği en önemli 20 önceliğin başka bir listesini oluşturur. İlham almak için müşterinizin alım notlarına bakın. Bakım alanı ve şehrin herhangi bir kombinasyonu için tüm müvekkillerin öncelikleri hakkında bilgi içeren samimi bir hukuk hizmetleri özeti. Anahtar kelimeden bazılarını eklemek için fırsatlar arayın, ancak aşırıya kaçmayın. Başlık, farklı açıklama ve başlıkta anahtar kelimeler kullanmayı unutmayın.
Yerelleştirilmiş işletmeler (yani, belirli bir coğrafi konumda müşteri veya müşteri edinenler), kendi bölgelerindeki kullanıcıları hedeflemek için SEO'ya ihtiyaç duyar. Çoğu hukuk firması kendi şehri, ilçesi veya eyaleti içindeki müşterilere hizmet verdiğinden, diğer yerel firmalarla rekabet edebilmek için yerel SEO'ya ihtiyaçları vardır.

Hukuk Firması İçin Bir SEO Uzmanı Nereden Bulunur?

Hukuk Firması İçin Bir SEO Uzmanı Nereden Bulunur?

En iyi SEO uzmanlarının web sitelerinde çalışmak için zamanları yoktur, bu nedenle basit bir Google aramasıyla bulunmayabilirler! Ağınızdaki diğer avukatlardan bir hukuk firması SEO uzmanıyla iletişime geçmelerini isteyin. Egegen olarak sizlerin ve sitenizin genel olarak araştırmasını yapıp belirli bir plan ve program için yükseltmeler için gereken aksiyonları almaktayız.

Hukuk Firmanız İçin SEO Danışmanı Tutarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hukuk Firmanız İçin SEO Danışmanı Tutarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

En azından potansiyel SEO uzmanlarıyla konuşurken bu kılavuzda açıklanan temel bilgiler hakkında konuşmaları gerekir. Deneyim ve içerik, geri bağlantılar ve teknoloji SEO'nun rolü örneklerini dinleyin. Son olarak, özellikle diğer hukuk firmalarındaki referansları kontrol edin. Sektördeki potansiyel müşterilerin hukuk bürosu hizmetlerini ararken deneyimledikleri belirli şikayetleri anlamaları gerekir.

Avukatlar Neden İlgilenmeli?

Çoğu insan için yasal hizmetleri bulmak için güvenecekleri amacın arama olduğu zaten açıktır. Ulusal Hukuk İncelemesine göre, yasal tavsiye arayan kişilerin