İŞLER

BİZİMLE SOSYALLEŞENLERDEN,
BATI ANADOLU GRUBU

Sosyal medya faaliyetlerini egegen ile sürdüren Batı Anadolu Grubu sadece kurumsal haberleri ve ürünleriyle değil, güncel, eğlenceli bilgiler ve ödüller dağıtan yarışmalarıyla da sosyal medyada fark yaratıyor.

Batı Anadolu

BATI ANADOLU GRUBU

Ege’nin dev sanayi kuruluşu Batı Anadolu Grubu sürekli yenilenme ve devamlı gelişme ilkeleri doğrultusunda klinker, çimento, hazır beton, agrega, uçucu kül, elektrik enerjisi üretimi ve liman işletmeciliği faaliyetlerini sürdürerek ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunmaktadır.

 

 

Sosyal Medya Stratejisi

Kullanıcılar Baydöner’in dillere destan lezzetlerini nerelerde bulabileceklerini öğrenmek istiyorlardı. “Size en yakın Baydöner nerede?” uygulamasıyla bu soruların hepsine bir çözüm bulduk. Kullanıcılar kendilerine en yakın mağazalarımız hakkında bilgilendiler.

Kullanıcılarla Etkileşim

Sosyal medya entegrasyonuyla Baydöner’in sosyal medya hesaplarında paylaşılan eşsiz lezzetlerin web sitesinde de yer almasını sağladık.

İyi Pazarlar

Ve tabii ki tüm bunları tüm akıllı cihazlarda, mobil uyumlu olmasını sağlayarak Baydöner’i kullanıcıların ceplerine taşıdık!
- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi