RESPONSİVE TASARIM

Responsive Web Design (Duyarlı Web Tasarımı)

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden web sitelerine erişim oranları gün geçtikçe artıyor. Araştırmalar, ilerleyen zamanda bu oranın masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan yapılan erişim sayısını geçeceğini gösteriyor. Farklı cihazlardan erişim ve bu cihazların sahip olduğu farklı ekran çözünürlükleri web siteleri için Responsive Web Design (Duyarlı Web Tasarımı) ya da herkes tarafından bilinen ismiyle responsive tasarım anlayışını doğurdu. Responsive (duyarlı) tasarım kısaca web sitelerinin açıldığı ekran boyutlarına göre otomatik olarak yeniden şekil almasıdır.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

egegen İnternet Hizmetleri olarak günümüzde büyük önemi olan responsive tasarım özelliğine sahip olan web siteleri geliştirmekteyiz. Yani mobil uyumlu olan web tasarımımız sayesinde ister son model bir akıllı cep telefonundan sitenize girin ister tablet veya iPadinizden web sitenize girin karşılaşacağınız en ergonomik şekilde optimize edilmiş ve giriş yaptığınız cihazın ekran çözünürlüğü ve büyüklüğüne göre akıllı bir şekilde biçim değiştirmiş responsive (duyarlı) tasarımdır.

Tüm Web Tasarımlarımız Responsive ve Mobil Uyumludur

egegen İnternet Hizmetleri olarak yapmış olduğumuz tüm web sitelerinin tasarımlarını responsive olarak kodlamakta ve tüm akıllı mobil cihazlara uygun hale getirmekteyiz. Bunun için egegen’den internet sitenizin tasarlanmasını istemeniz yeterlidir. Biz daha en başta bu süreci mobil uyumlu responsive tasarım olarak kurgulayacağız.

Profesyonel bir siteye sahip olmak istiyorsanız bunun yolu gelişen teknoloji ve alışkanlıklara ayak uydurmaktan geçer. Bunun için de web sitesinin mobil telefon ve tabletlere uygun bir formatta tasarlanması gerekmektedir. Responsive tasarım için bize başvurun, size en iyi responsive web designı yapalım.

İzmir Responsive Tasarım

Mobil kullanımın artmasıyla web sitelerinin mobil cihazlara uygun hale getirilmesi de zorunlu hale geldi. Çünkü bu durum, mobil üzerinden web sitesine giriş yapan kullanıcılar için bir artı oluşturuyor. Siz de İzmir’de hizmet veren bir firmaysanız ve İzmir responsive tasarım alanında hizmet verecek bir firma arıyorsanız, tıpkı referanslarımızın bize güvendiği gibi siz de bize güvenin!

İstanbul Responsive Tasarım

Responsive, akıllı cihazlarda iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak amacıyla yapılan web site tasarımlarıdır. Web sitesinin akıllı cihaz ölçüleriyle uyumlu hale gelmesini sağlar. Duyarlı tasarım günümüzde bir zorunluluk haline geldiğinden, firmalar tarafından büyük önem taşır. İstanbul responsive tasarım hizmeti arayan firmalar, egegen’in uzman ekibine sitelerini emanet edebilirler.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi