ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

Kişi ya da şirketlerin internet ve çevrimiçi ortamdaki itibari çok önemlidir. Çünkü kişiler hakkında veya ürün, marka ya da firmalar hakkında online olarak yapılmış olan karalama veya iftiralar her zaman ulaşılabilir ve kara bir leke olarak varlığını sürdürebilir. Bunu önlemek ve var olan itibarsızlaştırıcı yayınları sildirmek için egegen İnternet Hizmetleri’nin online itibar yönetimi hizmeti ile tanışın.

Online Kişisel veya Kurumsal İtibarınızı Yönetin

Sosyal medya mecralarında, web sitelerde, gazete – tv gibi basın yayın organlarının internet sitelerinde yayınlanmış her türlü dedikodu, karalama, iftira, hakaret ile mücadele için online itibar yönetimi hizmeti almak günümüzde ünlü kişiler ve kurumsal şirketler için kaçınılmazdır. Çünkü internetin olanakları çok geniş ve bu olanakları kendi çıkarları için kullanmakta olan bir kesim vardır. Bunlarla mücadele edebilmek için internetin olanaklarını çok iyi bilen ve kullanan bir ekibe ihtiyaç vardır. Çünkü bazı durumlarda hukuki süreçler ya hiç işe yaramaz ya da çok uzun sürer ve itibarsızlaştırma zaten gerçekleşmiş olur.

İnternetten Veri Sildirme

İnternet sitelerinde kötü amaçlı yapılmış haber, yorum gibi verileri hukuki yollarla sildirmek mümkündür. Bunun haricinde bu tarz bir karalamanın hangi mecrada yapıldığı ile alakalı olarak gerekli şikayetlerin titizlikle yapılması ile haber, yorum veya paylaşımları sildirmek mümkündür. Bunun için uzman kişilerden yardım alınabilir. Online itibar yönetimi için egegen’den profesyonel destek alabilirsiniz.

Online İtibarınız İçin Bilişim Hukuku Danışmanlığı

egegen İnternet Hizmetleri, kişisel ya da kurumsal itibarınız için çalışmış olduğu bilişim hukukçuları aracılığıyla hukuki süreçler başlatılması gerekiyorsa zaman kaybetmeden bu süreçleri başlatmaktadır. Bilişim hukukunda kendini geliştirmiş bu yalnızca bilişim hukuku davalarına bakan avukatlarla çalışan egegen online itibar yönetimi birimi şahsınız veya şirketiniz adına tüm hukuki süreçleri yürütür ve neticelendirir.

İzmir Online İtibar Yönetimi

Reel dünyada itibar yönetimi ne kadar önemliyse dijital dünyada online kimlik yönetimi de bir o kadar önemli. Çünkü itibarınız ne kadar yüksek olursa ürün ve hizmet satışlarınız da o kadar yüksek olacaktır. egegen İnternet Hizmetleri olarak İzmir online itibar yönetimi alanında firmalar için gereken ne ise gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Online İtibar Yönetimi

Markanızı ve saygınlığınızı korumak istiyorsanız online kimlik yönetimine yer vermelisiniz. Bu sayede sadık müşteri elde edebilir ve potansiyel müşterilerinizin gözünde imaj kazanabilirsiniz. egegen İnternet Hizmetleri olarak İstanbul online itibar yönetimi hizmeti almak isteyen markaların yanındayız.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi