İNSTAGRAM HESAP YÖNETİMİ

İnstagram kullanıcıları dünyada olduğu gibi Türkiye’de kısa sürede yayıldı ve milyonlarca görsel paylaşım yapılan bir platform haline geldi. İnstagram hesap yönetimi ise kurumsal firmalar için sosyal medya alanında oldukça dikkatli kullanılması gereken bir mecra haline geldi. İnstagram, artık ülkemizde milyonlarca, dünyada yüz milyonlarca kullanıcısı olan bir mecra.

İnstagram İle Potansiyel Müşterilere Ulaşma

İnstagram’ın etki gücü oldukça yüksek olduğu için kaliteli paylaşımlarla çok daha kaliteli bir kitleye ulaşılabilir. Böylece marka bilinirliği artar, ürün satışı gerçekleştirilebilir, kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz. Tüm bunlar ancak profesyonel şekilde İnstagram hesap yönetimi sayesinde mümkün olacaktır.

İnstagram ve Kurumsal Kimlik

İnstagram’ın şirket ve işletmeler için yeni özelliği şirket iletişim bilgilerinin görüntülenmesi ve hesabın bir işletmeye ait olduğunun açıkça hissedilmesi ile artık Facebook ve Linkedin gibi sosyal medya ağlarında da olduğu gibi kurumsal kimliğin daha ön planda olduğu bir döneme girilmiştir. Kurumsal kimliğin en iyi şekilde yönetilmesi ise İnstagram hesap yönetimi ile sağlanabilir. Kaliteli ve kullanıcıyı sıkmayan içeriklerin paylaşılması; kullanıcılardan gelecek tepkilere olumlu ve yapıcı yanıt verilmesi gibi işlemler bir sosyal medya uzmanı tarafından yönetilmelidir.

- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri Kullanıcı Girişi