PROJE GELİŞTİRME

Şirketinizin ihtiyaç duyduğu yazılım, tasarım, mobil ve her türlü web ve masaüstü uygulamalar için proje geliştirme süreçlerini egegen olarak sürdürüyoruz.

Günümüzde yazılım sistemleri, konaklama, eğlence, gıda, otomotiv sanayisi, sağlık, şirket yönetimi, iletişim sistemleri, hava taşımacılığı gibi çok geniş alanlarda kullanılan bilgisayar sistemlerinin ve mobil cihazların çok önemli ve kritik bir parçasını oluşturmaktadır. Yazılım sistemleri proje geliştirme süreçleri ise tüm sektörler için oldukça önem arz etmektedir.

Tasarımdan Proje Geliştirmeye

egegen Yazılım geliştirme ekibi, yazılım sistemlerinin mühendislik prensipleri çerçevesinde tasarımının yapılmasını, projesinin geliştirilmesini ve ürün haline getirilmesini hedefler. Bu amaçla kusursuz olarak hazırlanmış proje sistemi ve ekibi ile size kaliteli ve güvenliği mükemmel çözümler sunar.

Masaüstünden Mobile Proje Geliştirme

Bilgisayar sistemleri ve mobil cihazlar günlük hayatın her alanında yoğun ve etkin bir şekilde kullanılmakta olduğundan, tüm disiplinlerde yazılım geliştirme uygulamaları geliştirilmektedir. Projenin ihtiyacına göre yalnızca bilgisayar sistemi veya mobil cihazlarda proje geliştirme yapılırken kimi durumlarda ise her iki platform için de bu yöntemden yararlanılmaktadır.

egegen masaüstü, web ve mobil cihaz yazılımları geliştirme konusunda tecrübeli proje ekibi firmanızın istekleri doğrultusunda proje oluşturma aşamasından test aşamasına kadar tüm süreçleri adınıza yönetmektedir. Bu sayede tüm proje yönetimi tek bir elden çıkmakta ve kusursuz bir ürün ortaya çıkmaktadır.

Proje Geliştirmede Yenilikçiyiz

Ekibimiz teknolojiyi sürekli takip ederek gerek donanım gerek yazılım olarak hayata geçirmiş olduğu projelerin devamlılığını sağlamak üzere sizlere sürekli hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Proje Geliştirme Ekibimiz

Proje ekibimiz aşağıdaki pozisyonlarda kaliteli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bizimle çalıştığında deneyimli ve yenilikçi bir ekiple çalışmanın konforunu yaşayacaksınız.

  • Proje Koordinatörü
  • Yazılım Geliştirme Uzmanları
  • Tasarım Uzmanları
  • Veri Tabanı Uzmanları
  • Sistem Destek Uzmanları
  • Arayüz Geliştirme Uzmanları

gibi geniş bir kadroya sahip olup Windows, Linux, Android ve OSX platformlarında C, C++, C#, Delphi, ASP/ASPX, PHP, Go, Python, Java, XCode gibi yazılım dillerinde birçok projeye imza atmıştır.

İzmir Proje Geliştirme

Bir bilgisayarı belirli işlevleri yapması için yöneten, kodlanmış yazıtlar dizisine yazılım adı verilir. Bir firma için hazırlanan yazılımların proje süreçlerine uygun halde yapılması gerekir. egegen İnternet Hizmetleri olarak, uzman kadromuzla birlikte firmaların gereksinimleri hangi doğrultudaysa buna yönelik İzmir proje geliştirme sektörüne öncülük ediyoruz.

İstanbul Proje Geliştirme

Yıllardır verdiğimiz yazılım hizmetini belli bir plan doğrultusunda gerçekleştirerek daha etkin bir süreç yönetimine imza atıyoruz. İstanbul proje geliştirme alanında yaptığımız çalışmalar sayesinde işletmelerin isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en iyi çözümleri sunuyoruz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi