WEB SERVİS YAZILIMI

Mobil uygulama geliştirmek için web servis yazılımı gerekmektedir. Bunun için egegen İnternet Hizmetleri olarak yazılımınızın web servisini yazıyor ve mobil uygulamanızı sorunsuz çalışır hale getiriyoruz.

Web Servislerin Yazılması

Mobil uygulama geliştiricilerin karşılaştıkları en büyük problemlerden birisi olan web servislerin yazılımın düzgün yapılmamasıdır. Bu durumda mobil uygulama ne kadar düzgün ve kaliteli yapılmış olsa da web servis yazılımı düzgün değilse mobil uygulama da performanslı çalışamaz olur. Bunun engellemenin en iyi yollarından birisi web site yazılımını yapan kişilerin web servis yazılımını da yapmasıdır; ancak bu daha hızlı olsun diye gidilecek bir yol olabilir. Daha garantili bir çözüm ise mobil uygulamayı geliştiren ekibin web servisleri de yazmasıdır. Böylece hata ile karşılaşıldığında kimden ve neden kaynaklıdır diye düşünmek zorunda kalınmaz.

Web Servis Yazılım Süreçleri

egegen mobil uygulama ve web yazılım ekibi kendi bünyesinde tüm web servis yazılım süreçlerini yürütür ve başarıyla uygular. Web servis yazılımını yapmak için web yazılımın mutlaka egegen bünyesinde de yapılması gerekmemektedir. egegen’e projenizi getirdiğinizde size en iyi seçenekleri sunacağımıza emin olabilirsiniz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri Kullanıcı Girişi