NATİVE MOBİL YAZILIM

Mobil uygulama geliştiricilerin uygulama geliştirme için önlerinde farklı iki yol vardır. Bunlardan bir tanesi ve kaliteli çözüm yolu native mobil yazılımdır. Native olarak geliştirilen mobil uygulama iOS, Android veya Windows Phone işletim sistemlerine dahil mobil cihazlardan rahatlıkla kullanılabilir.

Native Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil uygulama yazılımları içerisinde native olarak tercih edilen yöntem ile geliştirilen bir uygulamanız var ise her işletim siteminin platformunda, o platformun kendi kullanıcı deneyimine ve alışkanlıklarına göre dizayn edilmiş ve kullanıcı memnuniyeti çok yüksek bir uygulamanız var demektir.

Native Yazılım

Native mobil yazılım geliştiricileri öncelikle her platform için ayrı ayrıdır. Yani iOS mobil yazılımcı ile Android mobil yazılımcı birbirinden farklı kişilerdir. Bu alanların her ikisinde de iyi bir yazılım yapacak kişiler vardır ancak bu kişilerin sayısı azdır. Asıl önemli olan her platform için ayrı ayrı uzman native yazılımcı ile çalışmaktır.

Kullanıcı Dostu Native Mobil Uygulamalar

Kullanıcıların dostluğunu kazanmak için onların alışkanlıklara cevap veren, kolay kullanmalarını sağlayan ve güncellemeleri hızlı bir şekilde uygulamaya yükleyen native mobil yazılım ile geliştirilmiş uygulamalar ile piyasaya çıkmak gerekir.

egegen İnternet Hizmetleri mobil yazılım ekibi ile tanışın ve istekleriniz doğrultusunda kullanıcı kitlesine uygulamanızı projelendirip hayata geçirelim.

İzmir Native Mobil Yazılım

Sistemle aynı dilde yazılmış uygulamalara native uygulamalar ismi verilir. Native yazılım şeklinde geliştirilmiş olan bu uygulamalar, iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda çalışabilir. Bu da daha kaliteli bir mobil uygulamanızın var olduğunu gösterir. İzmir native mobil yazılım sektöründe profesyonel ekibimize güvenin, istediğiniz işletim sisteminde uygulama geliştirelim. 

İstanbul Native Mobil Yazılım

Her işletim sistemi için farklılık gösteren native uygulamalar, daha hızlı bir mobil uygulamaya sahip olmanızı sağlar. Hedeflediğiniz kitleyi belirledikten sonra egegen’in uzman ekibiyle iletişime geçerek, İstanbul native mobil yazılım alanında hangi işletim sisteminde mobil uygulama geliştireceğini belirtmeniz tek yapmanız gereken şeydir.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi