NATİVE MOBİL YAZILIM

Mobil uygulama geliştiricilerin uygulama geliştirme için önlerinde farklı iki yol vardır. Bunlardan bir tanesi ve kaliteli çözüm yolu native mobil yazılımdır. Native olarak geliştirilen mobil uygulama iOS, Android veya Windows Phone işletim sistemlerine dahil mobil cihazlardan rahatlıkla kullanılabilir.

Native Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil uygulama yazılımları içerisinde native olarak tercih edilen yöntem ile geliştirilen bir uygulamanız var ise her işletim siteminin platformunda o platformun kendi kullanıcısın deneyimi ve alışkanlıklarına göre dizayn edilmiş ve kullanıcı memnuniyeti çok yüksek bir uygulamanız var demektir.

Native Yazılım

Native mobil yazılım geliştiricilerin öncelikle her platform için ayrı ayrıdır. Yani iOS mobil yazılımcı ile Android mobil yazılımcı biribirinden farklı kişilerdir. Bu alanlarında her ikisinde de iyi bir yazılım yapacak kişiler vardır ancak bu kişilerin sayısı azdır. Asıl önemli olan her platform için ayrı ayrı uzman native mobil yazılımcı ile çalışmaktır.

Kullanıcı Dostu Native Mobil Uygulamalar

Kullanıcıların dostluğunu kazanmak için onların alışkanlıklara cevap veren, kolay kullanmalarını sağlayan ve güncellemeleri hızlı bir şekilde uygulamaya yükleyen native mobil yazılım ile geliştirilmiş uygulamalar ile piyasaya çıkmak gerekir.

egegen İnternet Hizmetleri mobil yazılım ekibi ile tanışın ve istekleriniz ve kullanıcı kitlesine uygulamanızı projelendirip hayata geçirelim.

- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri Kullanıcı Girişi