HİBRİT MOBİL YAZILIM

Mobil uygulama ve yazılım geliştirme süreçleriniz için egegen İnternet Hizmetleri size en iyi çözümleri sunar. Sunulan çözümlerden birisi de hibrit mobil yazılım geliştirmedir. Hibrit mobil yazılım ile geliştirdiğimiz uygulama aynı anda Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip telefonlarda çalışır.

Hibrit Mobil Yazılım Geliştirme

Mobil yazılım için hibrit tercih ettiğinizde birçok avantajınız olur. Öncelikle tek bir yazılım ile iPhone ve diğer telefon modellerinin hepsinde uygulama mağazalarına yükleyebilir ve rahatlıkla insanların uygulamayı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Telefonların yanı sıra iPad ve tablet gibi cihazlarda da hibrit mobil yazılım ile geliştirilen uygulamalar rahatlıkla çalıştırılabilir. Günümüzde pek çok firma ve ürünün mobil uygulaması hibrit yazılım ile geliştirilmektedir.

Hibrit Mobil Uygulama

Hibrit yazılımın kullanıldığı mobil uygulamaların geliştirilmesi için egegen İnternet Hizmetleri bünyesinde uzman hibrit mobil yazılımcı bulunmaktadır. Yazılım süreçlerini ise yazılımcı ile toplantılar halinde yürütürsünüz. Yani mobil uygulamanızın her bir aşaması sizin içinize sinmiş olur. Hibrit mobil yazılım ile kısa bir sürede tüm platformlarda aynı anda yer alabilir ve prestijinizi arttırabilirsiniz. Üstelik bunu çok uygun bütçelerle yapabilirsiniz. Hibrit mobil yazılım için ayıracağınız bütçe alternatif olabilecek mobil yazılım yöntemlerine göre çok daha tasarruflu olacaktır.

İzmir Hibrit Mobil Yazılım

Hibrit uygulamalar tek kod ile yazılan, düşük geliştirme maliyetli mobil uygulamalardır. Bu nedenle çok fazla firma tarafından tercih edilir. egegen İnternet Hizmetleri olarak, uzman kadromuzla verdiğimiz İzmir hibrit mobil yazılım hizmetiyle; iOS, Android ve Windows Phone işletim sisteminde çalışan uygulamalar geliştiriyoruz. 

- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri Kullanıcı Girişi