DİJİTAL MEDYA SATIN ALMA

Dijital medya satın alma işlemleri ve başta planlama olmak üzere tüm süreç ve strateji egegen İnternet Hizmetleri tarafından eksiksiz ve kaliteli bir şekilde yerine getirilir. Firmaların ve markaların dijital dünyada herkes tarafından bilinir olması hedeflenen kişiler tarafından tercih ediliyor olması yapılacak planlama ve ardından ekonomik satın alma ile mümkündür. Bunu mümkün kılan ise profesyonel medya planlama ve satın alma ekibimizdir.

Ekonomik Medya Satın Alma için egegen’i Tercih Edin

Dijital medya satın alma süreçleriniz için neden egegen’i tercih etmelisiniz sorusuna verebileceğimiz en iyi yanıt ekonomik satın alma metotlarını uyguluyor olmamızdır. Dijital medyada mümkün olduğunca en çok kişiye minimum bütçelerle ulaşmak, görüntüleme ve tıklama almak için egegen en iyi satın almayı ve optimizasyonu yapar.

Özel projeler ve yaratıcı dijital medya önerilerini daha planlama aşamasında sunmaktayız. Peki, sunduğumuz bu medya planlamanın sonrasında bu alanlarda reklamlarınızı yayınlatabilmek ve bu aşamada firmalarımızın çıkarını koruyabilmek için nasıl bir dijital medya satın alma stratejisi izliyoruz?

  • Birçok gazete ve haber sitesi ile yıllık anlaşmalar yapıyoruz. Bu sebeple çok uygun fiyatlara reklam alanı satın alabiliyoruz.
  • Türkiye’nin en popüler 500 web sitesi ile ayrıcalıklı reklam yayınlama anlaşmamız bulunmaktadır. Bu da bizi değerli kılan en önemli özelliğimizdir.
  • Google ve Yandex ile arama motoru pazarlaması konusunda partnerlik anlaşmamız bulunmaktadır. Bu sebeple güvenilir ve ucuz reklam yayınlayabiliyoruz.
  • YouTube ve Vimeo ile video reklam ortaklığı anlaşması ile sizlerin video reklamlarını uygun fiyatlara milyonlara duyuruyoruz.

egegen’i bugünlere getiren her zaman çalışmış oldukları firmaların ve markaların çıkarını herkesten çok düşünüyor olmasıdır. Dijital medya satın alma için de firmamıza kazandırmak kendimize kazandırmak mantığıyla yaklaşıyor ve en iyi fiyatları sunuyoruz.

İzmir Dijital Medya Satın Alma

Dijital medya planlama işlemlerinden sonra bu planları uygulayabilmek adına dijital medyaların satın alma süreci başlar. Bu noktada firmaların hedef kitlelerine nereden ulaşabileceklerinin analizi iyi yapılmalıdır. egegen İnternet Hizmetleri uzman kadrosuyla birlikte İzmir dijital medya satın alma sürecinin en verimli biçimde işlemesini sağlar.

İstanbul Dijital Medya Satın Alma

Dijital medya satın alınırken önemli olan hedeflenen kitlenin hangi mecraları etkili kullandığıdır. Bu mecralara göre satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. İstanbul dijital medya satın alma sektöründe egegen olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu hizmet güvencesiyle firmaların ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyoruz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi