DİJİTAL MEDYA PLANLAMA

Medya planlaması yapan şirketlerin artık daha doğru mecraları kullanması gerekir dedik ve egegen olarak ilklerden olduk. Medya planlama ve satın alma süreçleri ve stratejisine dijital medya planlama aşamasını da katarak çok daha etki ve sonuçları ve başarısı net olarak ölçülebilir bir çalışma başlattık.

Dijital Medya Planlama Süreç Yönetimi

Dijital mecra planlaması yaparken ilk olarak marka ve ürünün ihtiyaçlarını belirlemekteyiz. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda dijital medya planlama uzmanı arkadaşlarımız tarafından dijital medyada en etkili mecralarda ne şekilde reklam kampanyalarını yürütürüz diye bir araştırma ve sonrasında da bir planlama yapılmaktadır.

Dijital medyanın tüm olanaklarını kullanmak için en iyi performansı sergilemekteyiz. Bunun için sürekli devam eden araştırma ve geliştirme süreçlerimiz bulunmaktadır. Dijital medyada yer alan gazetelerin haber siteleri, TV kanallarının web siteleri ve çokça takip edilen ve herkesçe bilinen web sitelerini reklam planlama ağımıza dahil etmiş bulunuyoruz.

Dijital Medya Reklam Hizmetlerimiz

  • Display Reklam
  • Mobil Reklam
  • Video Reklam
  • Performans Reklam
  • Arama Motoru Reklamları (SEM)
  • Sosyal Medya Reklamları

Yukarıda bahsi geçen reklam modellerini TV kanallarının resmi sitelerinde, gazetelerin web sitelerinde, önemli haber sitelerinde, çok popüler olan forum, sözlük, blog ve kişilerin web sitelerinde, video sitelerinde ve pek çok mobil uygulamada hayata geçirmekteyiz.

Dijital mecra planlama süreçlerinizi yönetmek için egegen İnternet Hizmetleri’ni tercih ettiğinizde pişman olmazsınız. Çünkü 20 yıla yakın reklamcılık deneyimi ve profesyonellerin birleşiminden oluşan bir kadro ile firmanızı herkese duyurmaktayız.

İzmir Dijital Medya Planlama

Son dönemlerin en çok kullanılan mecrası dijital medya dünyasıdır. Dijital medyada etkili olan firmalar bir adım öndedir çünkü çağımız teknoloji çağıdır ve her geçen gün pek çok yeniliğe imza atılır. Bunun bilincinde olan egegen İnternet Hizmetleri, İzmir dijital medya planlama alanında firmaların gereksinimleri doğrultusunda en iyi sonuçları sunuyor.

İstanbul Dijital Medya Planlama

Dijital medya kavramı yaşamımıza girdiğinden bu yana pek çok yeni kavramla karşı karşıyayız. Bu yeni kavramlara uygun hareket edebilmek amacıyla İstanbul dijital medya planlama sektöründe hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda sektörünüz için en uygun olanı sizlere sunacağız.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi