DİJİTAL MEDYA ÖLÇÜM VE RAPORLAMA

Dijital medya reklamları yayın aşamasının öncesi ve sonrası için ölçüm ve raporlamalarımızı anlaşılır ve profesyonel şekilde ve dünya standartlarında yapmaktayız. Bu şekilde reklam kampanyasını yürüttüğümüz markaya dijital medyada ne kadar teveccüh gösterildiğini net bir şekilde ortaya koyabilmekteyiz. Örneğin ne kadar görüntüleme elde edildi, tıklama sayısı ne kadar oldu, kaç kişiyle iletişim kuruldu gibi bilgileri muntazam bir biçimde raporlamaktayız.

Dijital Medya Ölçümleri

  • Tüketici davranışları
  • Marka araştırma raporları
  • Rekabet analizleri
  • Sektör raporları

Yukarıda yazılı olan bilgiler gibi birçok nitelikli kaynaktan beslenmekteyiz. Ekibimiz sürekli deneyim ve analitik verileri birleştirerek, kabul edilebilir doğru analizler ve çıktılar ışığında hareket etmektedir. Böylece ortaya en mükemmel dijital medya ölçümleri çıkmaktadır.

Dijital Medya Raporlama

Raporlama süreçlerimiz titizlikle ele alınmakta ve dijital medya sektörünün kabul ettiği tüm profesyonel araçlar takım üyelerimiz tarafından en iyi şekilde kullanılmaktadır.

Raporlama yaparken dikkat ettiğimiz konular ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Aylık, 3 - 6 Aylık ve Yıllık Medya Planları
  • Dijital Medya Analizi 
  • Tüm Paylaşımların Analizi
  • Bütçe Raporları

 

İzmir Dijital Medya Ölçüm ve Raporlama

Dijital medyada uygulanan kampanya süreçlerinin iyi sonuçlar verip vermediğini görmek için ölçümleme ve raporlama analizlerine de yer verilmelidir. Bunlar yapılmadığı takdirde yapılan çalışmaların pek bir amacı yoktur. İzmir dijital medya ölçüm ve raporlama konusunda verdiğimiz hizmetlerle, dijital medya çalışmalarınızın sonuçlarını ayrıntılarıyla sizlere sunuyoruz.

İstanbul Dijital Medya Ölçüm ve Raporlama

Her mecrada olduğu gibi dijital mecralarda da yapılan tüm çalışmaların ölçümlenerek raporlanması gerekmektedir. Böylece geliştirilen stratejilerin doğru olup olmadığını analiz etmiş olursunuz. egegen olarak İstanbul dijital medya ölçüm ve raporlama sürecini yönetiyoruz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi