MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Firmanızın medyadaki reklam ve tanıtım kampanyalarının planlayıcısı ve satın almacısı egegen olsun, tüm dijital medya alanlarında herkes tarafından görünür olun.

Firma ve işletmelerin reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok farklı mecra bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de medyadır. Medyanın değişik kanallarını kullanarak firma veya ürün tanıtımı yapmak mümkündür. Biz de Egegen İnternet Hizmetleri olarak medya planlama ve satın alma departmanımızla firmaların medya planlama süreçlerini ve yine planlanan süreçlerin medya satın almalarını gerçekleştirmekteyiz.

Medya Planlama

Medya planlamanın pek çok ayağını Egegen olarak örmekteyiz. Firmanızın ihtiyaçlarını ve hangi medya araçlarını kullanması gerektiğini araştırıyor ve sonrasın bir rapor ile sizlere sunuyoruz. Beraber son şeklini verdiğimiz medya planlamasının satın alma ve uygulaması için harekete geçiyoruz.

egegen medya planlama ekibi alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Türkiye’nin önde gelen TV kanallarında reklam yayınlatmak egegen ekibinin uzmanlık alanına girer. Üstelik egegen medya planlama departmanının vereceği ekonomik fiyatları başka bir yerde asla duymazsınız.

Medya Satın Alma

Medya stratejisi belirleyip en iyi taktiklerle bir reklam kampanyası örmek için çok önemli bir son adım kalıyor. O da seçilen reklam mecraları için medya satın alma işlemlerinin uygulanmasıdır. Bunun için benzeri birçok medya planlama ve satın alma ajansından farklı olarak uygun fiyat politikası ve şeffaflığıyla egegen size hizmet sunmaktadır.

Medya Planlama Mecraları

Medya planlamasını yaparken yararlandığımız mecralar ise şu şekildedir:

  • TV
  • Dijital Medya
  • Popüler Web Siteleri

Televizyon Kanallarında Reklam Yayınlamak

Aylık veya yıllık ya da isteğe göre belirli bir dönem için medya planı ve stratejisi geliştirmekteyiz. Bunu yaparken tanıtım ve reklamların hangi mecralarda yer alacağını sizlere sunmaktayız. Türkiye’de en çok izlenen ve takip edilen televizyon kanallarının hepsinde reklam yayınlatma olanağına sahibiz. Sizin hedef kitleniz ve istekleriniz doğrultusunda en doğru TV kanallarınız seçip reklamlarımızı yayınlatıyoruz.

Haber Sitelerinde Reklam Yayınlamak

Günümüzde yazılı basının yerini dijital basın ve medya aldığı aşikardır. Bu sebeple bizler sizin medya planlamanızı yaparken uzun dönem kalıcılığı olması için bir strateji geliştiriyor ve en çok takip edilen gazetelerin internet sitelerinde firmanızı görünür kılıyoruz.

En Popüler Web Sitelerinde Reklam Yayınlamak

Dijital dünyada en iyi şekilde yer almanızı sağlamak adına strateji ve taktik geliştirmelerimiz sonucu pek çok premium siteyi reklam ağımıza dahil etmiş bulunuyoruz. Yalnızca bizim size önereceğimiz ve sizin de onay vereceğiniz hedef kitleye yönelik veya okunurluğu yüksek özel web sitelerinde firma tanıtımınız çok özel bir şekilde yer alabilir.

Tüm bunları gerçekleştirmek ve gerçek manasıyla bir medya planlama yapmak istiyorsanız egegen İnternet Hizmetleri’nin uzman kadrosuyla mutlaka tanışın.

İzmir Medya Planlama ve Satın Alma

Medya planlama; firmaların reklam kampanyalarını hedefledikleri kişilere nasıl ulaştıracaklarının belirlenmesidir. Bu planlamaya göre kullanılacak medyaların satın alma süreci de gerçekleştirilir. İzmir medya planlama ve satın alma sektöründe etkili bir biçimde hizmet veren egegen, firmaların ihtiyaçlarına cevap buluyor.

İstanbul Medya Planlama ve Satın Alma

Medya planlama ve satın alma noktasında geliştirilecek stratejiler yardımıyla internet kullanıcılarının arasında ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz. İstanbul medya planlama ve satın alma alanında hizmet almak isteyen firmaların her zaman yanındayız.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi