YouTube üzerinde bir video izlerken hepimizin karşılaştığı reklamlar vardır. Bazıları en başta çıkar, bazıları ise ortalarda çıkar. Bu tarz reklamları verip sizin için en ilgili video paylaşımları izleyen kişileri etkilemeyi düşündünüz mü? egegen İnternet Hizmetleri, reklamcılığın birçok alanında olduğu gibi YouTube reklamları alanında da size en iyi çözümleri sunar ve bütçenize göre sizi milyonlarca kişinin görmesini sağlar.

YouTube Reklamları Verme

YouTube’a reklam vermek için öncelikle bir reklam hesabının olması gerekmektedir. Bir Google işletmesi olan YouTube reklamları Google reklam hesabı üzerinden yönetilir. Aynı zamanda Google partner ajansı olan egegen, YouTube reklamlarınızı da profesyonel bir şekilde yönetir. Video izlemelerinde çıkacak video reklamlarınız için, arama sonuçlarında çıkacak video reklamlarınız için ya da video izleme alanının sağ yanında çıkan banner reklamlarınız için ekibimiz en iyi şekilde optimize yapar ve düşük bütçelerle çok büyük başarı elde eder. YouTube reklamları için egegen’i tercih ettiğinizde performans değerlendirmesi yaparken neden doğru bir karar verdiğinizi anlamış olacaksınız.

YouTube Reklam Modelleri

“YouTube’a nasıl reklam verilir?”, “YouTube’a reklam vermek için mutlaka video filmi olması mı gerekir?” gibi sorular soranız çoktur. Bu sorular hakkında şu bilgileri vermek gerekir. YouTube reklamları için mutlaka bir video filme sahip olmanız gerekmemektedir. Ancak YouTube bir video izleme kanalı olduğu için bu mecraya uygun şekilde video reklamlar çok daha fazla etkili olacaktır. Eğer firmanızın bir video reklam filmi yoksa bu konuda da egegen İnternet Hizmetleri size destek olmakta ve firmanız, markanız veya ürününüz için size animasyon reklam filmleri hazırlamaktadır.

YouTube üzerinden video reklamları haricinde video izleme alanının sağ tarafında bir banner ile internet sitenize tıklanması için reklam yapabilirsiniz. Yine aynı görselde telefon numaranızı belirtip daha çok telefonla aranmanızı mümkün kılabilirsiniz.

YouTube reklamları için kendi video reklam filminizin daha çok izlenmesi için ilgili olabilecek arama terimlerinde videonuzu en üste çıkartabilirsiniz. Bu sayede sizden haberi olmayan milyonlarca kişi sizin videonuzu görebilir. YouTube reklamları size ve firmanıza çok büyük avantajlar sunmaktadır. Bu avantajları değerlendirmek için egegen’e başvurun ve iyi çözümleri beraber değerlendirip hayata geçirelim.

- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri Kullanıcı Girişi