İnternet reklamlarında birçok farklı yol ve yöntem vardır. Bunların bir tanesi de Yandex reklamları ile reklam kampanyası yönetmektir. Yandex’te reklam yayınlayarak Yandex’in kullanıcılarına sunduğu birçok hizmete entegre bir şekilde hedef kitlelere ulaşılabilir.

Yandex Reklam Kampanyaları

Günümüzde reklam ile ürün satışı yapan veya firmasının sahip olduğu markayı tanıtmak isteyen tüm şirketler internetin birçok farklı alanını reklam için kullanmaktadır. Bu amaçla arama motorları da çok büyük olanak sunmaktadır. Bunların içinde Google çoğunlukla kullanılmakta, yalnızca Yandex’in de Türkiye piyasasında söz sahibi olma çabası ve gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırdığını düşünürsek Yandex reklamı ile de önemli bir kullanıcı kitlesine ulaşmanın mümkün olduğunu görmüş oluruz.

Yandex reklamları yayınlayarak egegen İnternet Hizmetleri’nde internet reklamı hizmeti alan kurum ve kuruluşlara ucuz ve ekonomik bütçelerle daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Birçok farklı reklam modelini her bir müşterimize önerdiğimiz gibi Yandex reklamını da bir online reklam seçeneği olarak sunmaktayız.

Yandex Direct ile Reklam Yayınlamak

Yandex’in reklam yayınlama aracı Yandex Direct ile değişik birçok reklam modeli ile kullanıcılara ulaşılabilir. Yandex’te yapılacak reklam yöntemleri ise görüntülü reklamlar, arama reklamları, Yandex mail reklamları gibi çevrimiçi reklamlardır.

Tüm Yandex reklam modellerini kullanıp ekonomik reklam bütçesi oluşturulabilir. Bunun için egegen’e başvurun ve Yandex’te nasıl bir reklam kampanyası oluşturabileceğimizi beraber planlayalım.

İzmir Yandex Reklamları

Google’dan sonra dünyada en çok kullanılan arama motoru Yandex’tir. Bu durum göz önünde bulundurularak Yandex’i kullanan internet kullanıcılarına ulaşmak amacıyla Yandex reklamı kullanabilirsiniz. Eğer İzmir Yandex reklamları sektöründe etkili bir reklam kampanyası yönetecek firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul Yandex Reklamları

Yandex, tıpkı Google gibi pek çok farklı servisi kullanıcılara sunar. Sunduğu servislerden biri de reklam servisidir ve oldukça etkili bir yapıdadır. İstanbul Yandex reklamları sektöründe etkili bir reklam kampanyası yürütmek isteyen işletmeler egegen İnternet Hizmetleri ile iletişime geçerek, bu hedeflerine kolaylıkla erişebilirler.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi