İnternet üzerinden yapılacak reklam çalışmalarının çok sayıda yöntemi vardır. Bu yöntemlerden birisi de Skype üzerinden reklam yayınlamaktadır. Skype bir iletişim aracı olarak günümüzde en çok tercih edilen araçların başında gelir. Çünkü Skype'ın sunduğu olanaklar çok fazladır. Bu sebeple Skype reklamları kullanılan ve iyi sonuç elde edilen bir reklam metodudur.

Skype Reklam Alanları

Skype reklamı yayınlandığında anasayfa ve karşılıklı iletişim esnasında üst banner alanında reklamlar yayınlanır ve oldukça dikkat çekerler. Bazı durumlarda Skype reklamları pencerenin alt kısmında ve daha değişik bölümlerinde çıkarak kullanıcıların dikkati çekerler.

Skype Reklamlarının Avantajları

Daha uygun ve ekonomik fiyatlarla internette reklam yayınlamak isteyen tüm firmaların tercih ettiği reklam modellerinden birisi olan Skype reklamları ile firmanız için de reklam verebilirsiniz. Bu konuda egegen İnternet Hizmetleri reklam bölümü size en iyi çözümler ve etkileyici bir kampanya oluşturmakta yardımcı olacak.

Tüm internet reklam kampanyalarını etkileyici ve mükemmel optimizasyonla yürütmek için egegen’in ekibiyle tanışın. Tüm mecralarda, reklam yöntemlerinde oldukça deneyimli olan ekibimiz size her alanda olduğu gibi Skype üzerinde de harika reklam kampanyaları sunacak.

- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri Kullanıcı Girişi