LİNKEDİN REKLAMLARI

Firmanızın hedef kitlesinde business kişi, kurum ve kuruluşlar varsa ve profesyonelleri hedefliyorsanız kesinlikle sizin için Linkedin reklamları başlatmak gerekir. Çünkü Linkedin ağıyla ulaşabileceğiniz profesyonel çalışan, yönetici ve girişimcilerle reklamınızı yapabilirsiniz.

Linkedin Reklam Modelleri

Linkedin ile firma sahiplerine ve yöneticilerine ulaşılabilir. Ayrıca beyaz yakalılara ulaşmanın en iyi yöntemi de Linkedin reklamlarını kullanmaktır. Peki, Linkedin’de nasıl reklam modelleri vardır? Linkedin reklamı verecekler için aşağıdaki yöntemler kullanılabilir;

  • Linkedin sponsorlu içerik
  • Linkedin metin reklamları
  • Linkedin resim reklamları

Sponsorlu İçerik Linkedin Reklamları

Linkedin’de kullanıcıların anasayfalarında görüntülenecek ve normal bir arkadaş paylaşımı gibi öne çıkarılacak sponsorlu reklamlar sayesinde birçok kişiye tanıtım yapılabilir. Üstelik bu kişileri Linkedin reklamları için hazırlanmış araçlardan nokta atışı olabilecek şekilde eleyerek seçebiliyoruz.

Linkedin Resim veya Metin Reklamları

Linkedin’de daha spesifik olarak profesyonel kişilere ulaşmak istiyor ve bu kişilerle daha fazla etkileşim içine girmek istiyorsanız, bunun için resim veya metin reklamları metodunu denemelisiniz. Nasıl bir reklam modeliyle reklam yayınlamanız gerektiği konusunda ve Linkedin’de hedeflemeyi yapmanız için profesyonel bir destek almanız mutlaka gerekmektedir.

egegen internet reklam uzmanları ile Linkedin reklamları yayınlayabilir ve yayınladığınız reklamlardan çok iyi geri dönüşler alabilirsiniz. Kurumsal şirket yöneticilerinin ve iş hayatındaki profesyonellerin yer aldığı Linkedin iş ve sosyal ağında siz de reklam yayınlayın, hem prestijiniz olsun hem de istediğiniz iş bağlantılarını yakalayın.

- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri Kullanıcı Girişi