LİNKEDİN REKLAMLARI

Firmanızın hedef kitlesinde business kişi, kurum ve kuruluşlar varsa ve profesyonelleri hedefliyorsanız kesinlikle sizin için Linkedin reklamları başlatmak gerekir. Çünkü Linkedin ağıyla ulaşabileceğiniz profesyonel çalışan, yönetici ve girişimcilerle reklamınızı yapabilirsiniz.

Linkedin Reklam Modelleri

Linkedin ile firma sahiplerine ve yöneticilerine ulaşılabilir. Ayrıca beyaz yakalılara ulaşmanın en iyi yöntemi de Linkedin reklamını kullanmaktır. Peki, Linkedin’de nasıl reklam modelleri vardır? Linkedin reklamı verecekler için aşağıdaki yöntemler kullanılabilir;

  • Linkedin sponsorlu içerik
  • Linkedin metin reklamları
  • Linkedin resim reklamları

Sponsorlu İçerik Linkedin Reklamları

Linkedin’de kullanıcıların anasayfalarında görüntülenecek ve normal bir arkadaş paylaşımı gibi öne çıkarılacak sponsorlu reklamlar sayesinde birçok kişiye tanıtım yapılabilir. Üstelik bu kişileri Linkedin reklamları için hazırlanmış araçlardan nokta atışı olabilecek şekilde eleyerek seçebiliyoruz.

Linkedin Resim veya Metin Reklamları

Linkedin’de daha spesifik olarak profesyonel kişilere ulaşmak istiyor ve bu kişilerle daha fazla etkileşim içine girmek istiyorsanız, bunun için resim veya metin reklamları metodunu denemelisiniz. Nasıl bir reklam modeliyle reklam yayınlamanız gerektiği konusunda ve Linkedin’de hedeflemeyi yapmanız için profesyonel bir destek almanız mutlaka gerekmektedir.

egegen internet reklam uzmanları ile Linkedin reklamları yayınlayabilir ve yayınladığınız reklamlardan çok iyi geri dönüşler alabilirsiniz. Kurumsal şirket yöneticilerinin ve iş hayatındaki profesyonellerin yer aldığı Linkedin iş ve sosyal ağında siz de reklam yayınlayın, hem prestijiniz olsun hem de istediğiniz iş bağlantılarını yakalayın.

İzmir Linkedin Reklamları

B2B pazarlama yöntemini esas alan firmalar marka bilinirliği artırmak ve ürün veya hizmeti tanıtımı yapmak amacıyla Linkedin reklamını kullanabilirler. Böylece profesyonel anlamdaki pek çok kişiyle ve kurumla iletişim kurulabilir. egegen, İzmir Linkedin reklamları sektöründe istenen reklam kampanyalarını firmanız için düzenler ve hedeflenen şirketlere ve kişilere ulaşılmasını sağlar.

İstanbul Linkedin Reklamları

Birçok kişi ve kurumun yer aldığı Linkedin üzerinden bu kişi ve kurumlarla iletişim kurabilmek ve ulaşabilmek adına Linkedin reklamından yararlanabilirsiniz. egegen İnternet Hizmetleri olarak profesyonel ekibimizle birlikte İstanbul Linkedin reklamları sektöründe hizmet veriyoruz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi