GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI

Google alışveriş reklamları olarak bilinen AdWords reklam yöntemi Merchant Center veya ürün listeleme olarak da bilinmektedir. Alışveriş sitelerine sahip olan kişiler ürün bilgilerini Merchant Center reklam yoluyla Google'a bildirip Google alışveriş reklamı kampanyasını oluşturabilir. Bunun için teknik altyapının müsait olması, gerekli bilgilerin sitede yer alması ve Google'a eksiksiz bildirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple Google alışveriş reklamları (ürün listeleme) çok fazla firma tarafından kullanılmamaktadır. Profesyonel bir AdWords yardımı alındığında Google'ın tüm reklam yöntemleri kullanılarak rahatlıkla ciro arttırmak mümkündür. Bunların arasında yer alan Merchant Center reklamları ise bir alışveriş veya E-Ticaret sitesi için en iyi reklam yoludur.

Google Alışveriş (Merchant Center) Reklamları

Web sitenizden sattığınız ürünü çok daha fazla satmak için daha fazla trafiğe ihtiyacınız vardır. Bu trafiğin ise kaliteli, yani gerçekten ürün ile ilgilenecek kişiler olması gerekmektedir. Bunun için Google arama sonuçlarının en üstünde veya sağ tarafta ürün adı, fiyatı, firma adı ve görselinin olduğu bir alan çıkar. Normal reklamlardan ayrılan yönü ise gerçekten kullanıcıya hitap etmesi ve reklam hissi yaratmamasıdır. Görselliğin reklamda kullanılması satın alacak kişiyi son derece teşvik etmekte ve web sitenizi ziyaret etmesini sağlamaktadır. Bu tarz Google alışveriş reklamı için egegen İnternet Hizmetleri reklam biriminden profesyonel yardım alabilir ve satışlarını gözle görülür şekilde artırabilirsiniz.

Google Alışveriş Reklamlarının Avantajları

Daha fazla görüntülenme, ilgili kişilerin siteyi ziyareti gibi avantajların yanı sıra ürün listeleme reklamlarının bir başka avantajı da yapmış olduğunuz bir kampanyanın herkes tarafından duyulur olmasıdır. Yani bir ürün satışında rakiplerinizden sizi ayıran bir kampanya yaptınız ve bir ayrıcalığı insanlara duyuramazsanız kampanya yapmanın bir anlamı yoktur. Böyle bir kampanyayı Google alışveriş reklam alanında duyurduğunuzda aynı üründen başkaları da reklam yapıyor olacağı için sizin avantajlı kampanyanızdan dolayı ürün ile ilgili olan kişiler sizi daha çok tercih edecektir. Bu da alışverişi artıracaktır.

İzmir Google Alışveriş Reklamları

Çok fazla kullanıcı tarafından bilinmeyen ve kullanılmayan alışveriş reklamları, aslında E-Ticaret siteleri açısından oldukça avantajlıdır. Bunun farkında olmayan firmalara gereken bilgiyi sağlıyor ve istek veya ihtiyaçlara göre gereken neyse bir reklam planı oluşturuyoruz. İzmir Google alışveriş reklamları sektöründe verdiğimiz hizmet ile firmaların bilinirliğini artırıyoruz.

İstanbul Google Alışveriş Reklamları

Ürün ve hizmet satışı yapan web sitelerinin hedeflediği kitleye ulaşabilmesi için alışveriş reklamlarını kullanması gerekmektedir. İstanbul Google alışveriş reklamları kampanyalarının yönetimini yapan egegen ekibi, ürün ve hizmet satışlarınızın artmasında büyük bir rol oynuyor.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi