Dijital mecralarda reklam yayınlamak isteyen kişi ve şirketlerin en çok tercih ettiği mecra Google’dır. Google reklamları ile bir ürün satmak isteyen ya da verdiği bir hizmeti tanıtmak isteyen herkes on milyonlarca insana ulaşabiliyor. Çünkü Google günümüzde internet kullanan herkese ulaşmakta ve reklamlarını göstermektedir. Google reklamları kimsenin kaçamayacağı ve doğru bir hedefleme ile ilgili kişilere gösterildiğinde mükemmel sonuçlar veren mükkemmel bir dijital pazarlama aracıdır.

Google’da Reklam Vermek

Google’da reklam vermek aslında herkesin yapabileceği bir şeydir; ancak Google reklam araçlarını kullanmak sanıldığı kadar kolay olmayıp, deneyimsiz kullanımlarda çok büyük miktarda bütçe ile çok az sonuç elde edilmesine neden olabilir. Hatta daha en baştan reklam kampanyası dahi başlatılamayabilir. Böyle durumlar için Google reklamları yayınlayan reklam ajansları vardır. egegen İnternet Hizmetleri de Google Partners belgesi olan Google partner ajansıdır. Bu sayede Google’da verilebilecek tüm reklamları en iyi şekilde profesyonel ekip üyeleri ile icra etmektedir.

Google Reklam Verme Araçları

Google’da reklam vermek isteyenler için çok sayıda araç vardır. Google AdWords’den Gmail reklamlarına, Google alışveriş reklamlarından YouTube reklamlarına kadar çok geniş bir yelpazede Google reklamı yayınlanabilir. Ayrıca Google’da verilecek reklamlar ile yalnızca Google’ın kendi arama motoru sayfasında değil, aklınıza gelebilecek tüm sitelerin neredeyse hepsinde reklam yayınlama imkanınız vardır. Normal şartlarda Türkiye’de çok okunan bir ulusal gazetenin internet sitesinde reklam yayımlamak ve rakiplerle rekabet içerisinde olmak neredeyse küçük ve orta ölçekte işletmeler için imkansızdır; ancak Google reklamı ile bu sitede ve buna benzer herkesçe bilinen pek çok internet sitesinde reklam yayınlamanız mümkündür.

egegen ile Google Reklamları

egegen İnternet Hizmetleri Google reklamları ekibi sizin ihtiyaçlarınıza göre hedef kitle belirler ve bu hedef kitleye göre en iyi google reklam mecralarını seçer. Bu çalışmayı çok titiz bir şekilde yaparlar; çünkü doğru hedef kitle ve doğru yerde reklam yayınlandığında reklamdan alınacak geri dönüşler katlarca fazla olacaktır. Bu bilinç ve sorumlulukla hareket eden ekibimiz sizin adınıza en uygun ve ekonomik bütçe ile optimizasyonu mükemmel şekilde yapılmış Google reklamı yapar.

Gelin siz de egegen Google reklam ekibi ile tanışın neler yapabileceğimizi beraber planlayalım.

İzmir Google Reklamları

İnternet kullanıcılarının % 80’i tarayıcı olarak Google’ı tercih etmektedir. Bu nedenle internet reklamcılığının en çok tercih edilen türü Google üzerinden reklam vermektir. İzmir Google reklamları sektöründe etkili bir kampanya oluşturmak istiyorsanız egegen İnternet Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece hızlı bir şekilde istediğiniz kitleye ulaşmanız sağlanacaktır.

İstanbul Google Reklamları

30 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Google üzerinden verilen reklamlar ile daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul Google reklamları kampanyaları için egegen İnternet Hizmetleri’nin alanında profesyonel ekibi ile iletişime geçebilir ve kampanyanız ile ilgili merak ettiğiniz her bilgiye ulaşabilirsiniz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi