Firmaların ve markaların günümüzde en çok ihtiyaç duyduğu şey reklamdır diyebiliriz. Ancak nasıl bir reklam? Firmaların ürününü satmak veya markasını tanıtmak için hangi reklam yöntemini kullanacağı ve nasıl bir reklam kampanyası ile insanların karşısına çıkacağını ancak iyi bir reklam ajansı belirleyebilir. Bu amaçla Facebook reklamları için iyi eğitimli ve işini bilen kişiler çalıştıran egegen İnternet Hizmetleri sizin ihtiyacınız olan reklamları Facebook’ta en iyi şekilde ve ekonomik fiyatlarla yapar.

Marka Bilinirliği için Facebook Reklamları

Markaların ürün satışından ziyade bilinirliği artırmak için Facebook reklamlarını tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bunun sebebi insanların kişisel ve sosyal yaşantıları için kullandığı Facebook’ta doğrudan satış yerine markayı tanıtmak, marka ile yakınlık kurdurmak, etkileşimi artırmak ve de marka sayfasını beğendirmek için reklam yapmak daha doğru olmaktadır. Böylece ilk adım, insanların mahremi olarak da kabul edebileceğimiz Facebook sosyal ağında atılmış olur. Diğer internet reklam modelleri ile de bu kişiye artık satış yapılabilir veya yine Facebook kullanılarak seni tanıyan ve bilen kişiye artık satış üzerine reklam yapılabilir.

Facebook’tan Ürün Satmak için Reklam Vermek

Bir ürünün Facebook kanalıyla satışını yapmak için Facebook reklamları yayınlamaktayız. Bunun için ürünün alıcı kitlesini tespit edip bu kitleyi Facebook araçlarından belirleyerek yalnızca onlara reklam çıkılmaktadır. Bu sayede ürün satışı için verilen Facebook reklamı daha ekonomik bir bütçe ile daha başarılı olmaktadır.

Facebook Reklam Modelleri

egegen olarak Facebook reklamı için tercih ettiğimiz modeller aşağıda yer almaktadır. Bu reklam modelleri reklam kampanyasının hedefine göre bilinirliği artıracağı gibi ilgiyi de artırabilir, aynı zamanda dönüşümü artırmayı hedeflediğimiz reklam modelleri mevcuttur.

 • Gönderilerinizi öne çıkarma
 • Sayfanızın tanıtımını yapma
 • İşletmenizin yakınındaki kişilere erişme
 • Marka bilinirliğini artırma
 • İnsanları internet sitenize çekme
 • Uygulamanızın yüklenmesini sağlama
 • Etkinliğinize katılımı artırma
 • Video görüntülemeleri elde etme
 • İşletmeniz için potansiyel müşteriler toplama
 • İnternet sitenizdeki dönüşümleri artırma
 • Uygulamanızdaki etkileşimi artırma
 • İnsanların teklifinizi almasını sağlama
 • Bir ürün kataloğunun tanıtımını yapma
 • İnsanların mağazalarınızı ziyaret etmesini sağlayın

Tüm bu reklam modellerinden yalnızca birisini seçip reklam yapabileceğimiz gibi aynı anda birden fazla modelle de reklam yayınlamaktayız. Tüm kampanyalar için lazım olan görsel tasarımlar egegen İnternet Hizmetleri ekibi tarafından hazırlanıp firmaların onayına sunulur ve onaydan sonra kampanya başlatılır.

Alternatif Facebook Reklamları

Yukarıda verdiğimiz modellerin aksine daha agresif veya farklı amaçlar için reklam çıkmak isteyen kurum ve kuruluşlar için de çözüm yollarımız mevcuttur. Facebook reklamları için beğeni sayısı oldukça yüksek olan sayfalarla anlaşıp gönderi yayınlamak, yine aynı şekilde yüksek üyeli gruplarda tanıtım yapmak ve çeşitli araçlarla Facebook kullanıcısı hedef kitleye reklam yayınlamak gibi birçok Facebook reklam yöntemini uygulamaktayız.

egegen’e gelin, ihtiyaçlarınız doğrultusunda Facebook reklamınızı beraber planlayalım.

İzmir Facebook Reklamları

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Facebook en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Bu durumun bilincinde olan firmalar reklam kampanyaları için Facebook’u oldukça yoğun bir şekilde tercih etmektedir. Etkili bir reklam kampanyası daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar. İzmir Facebook reklamları yönetiminde hizmet veren egegen İnternet Hizmetleri daha kısa sürede daha çok kişiye erişmenizi sağlar.

İstanbul Facebook Reklamları

Aylık neredeyse 2 milyar aktif kullanıcıya erişecek olan Facebook, reklam kampanyaları hizmetiyle işletmelerin potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlamaktadır. İstanbul Facebook reklamları hizmetini almak isteyen firmalar için egegen İnternet Hizmetleri olarak uzman ekibimizle birlikte en doğru hizmeti veriyoruz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi